Трол тема-булшит, за коша

Постави се на негово място и всичко ще ти стане ясно като бял ден.
 
Как да се поставя на мястото на някой, който не познавам?
Не знам кой би предложил ей така 40 бона на заем, на всичкото отгоре на човек, който не познава. Определено е с цел някаква изгода, но вече каква то там човека си знае. Аз освен да ми предлага някоя известна банка пари на заем, не бих се връзвал. То е ясно, че и банката има изгода, но поне е черно и на бяло.

Ако ще ме прекара, поне да е банка, а не някакъв от улицата (това беше покрай шегата). Едва ли от форума някой ще ти помогне относно този въпрос. По-скоро е до личен избор и преценка.
 
Може да е умствено болен човек с пари, който примерно, добре, може да не е умствено болен, но да го е ударила съвестта. Като онзи дядка - светецът Дядо Добри, който дари около 200,000 лв. - всичките си спестявания, само защото беше изнасилил младо момиче през 80-те години.

Dat pussy must have been worth it.
 
Може да е умствено болен човек с пари, който примерно, добре, може да не е умствено болен, но да го е ударила съвестта. Като онзи дядка - светецът Дядо Добри, който дари около 200,000 лв. - всичките си спестявания, само защото беше изнасилил младо момиче през 80-те години.

Я покажи тази информация за изнасилването и момичето, ама да не пратиш сега вестник труд или блиц бг, ами прати някой сериозен източник, защото това ми намирисва на много голяма жълтинка. За първи път чувам това, никъде не фигурира тази информация, от къде си я чул / видял / прочел не знам..
 
Е ти вече си готов да ги вземеш, щом се замислиш и се чудиш, сега ги искаш на 50%. Ако беше убеден, че е някаква глупост нямаше дори да питаш но сега си почти готов да кажеш добре. Лично мнение, няма нищо даром, ако някой ти даде нещо стойностно без да иска нещо в замяна има нещо гнило около това нещо.
 
Безплатно е само сиренцето в капана за мишки.
А това, че може да е превъртял, да го е ударила съвестта и да станел Дядо Добри са все неща, които ти се искат да са истина.
 
Я покажи тази информация за изнасилването и момичето, ама да не пратиш сега вестник труд или блиц бг, ами прати някой сериозен източник, защото това ми намирисва на много голяма жълтинка. За първи път чувам това, никъде не фигурира тази информация, от къде си я чул / видял / прочел не знам..
И на мен ми е интересно. Това според мен са пълни глупости. Кой знае в коя боза някъде е попадал. С това не се базикай @NEROMARE , това са гадости вече. ;)
 

Горе