Купувам: ТЪРСИ СЕ! Профили, страници и други в социалните мрежи!?

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Привет! Както се подразбира от заглавието търся да закупя профили и страници в социалните мрежи!
Интересува ме:

-Профили в TikTok с минимум 10 000+ Followers
-Инстаграм профили с минимум 20 000+ Followers
-Facebook страници с минимум 50 000+ Fans and followers
-Youtube канали (новоразвиващи се, може да са и с 10-20хил. абоната) ако са на повече от година да са минимум с 40-50хил.
Не държа на тематика, но ако са чалгарски, свързани с игри и прочие не бих дал много пари, както и ако никога не са монетизирани, ако от доста време не е публикувано, или пък нямат съдържание! В последния случай тия канали са просто с бройка абонати, които са чист имидж и абсолютно нищо повече!
И още по-малко бих платил за всичко по-горе изброено + акаунт който е вдигнат с ФЕЙК (уж премиери на песни и прочие) нито абонатите харесват, това което следват, нито youtube ще гледа някога на канала, като на такъв от който сайта има нужда :)

-Наказвани/Банвани профили не ме интересуват НИКЪДЕ!
-Държа също на Българска аудиотория.
-Предпочитам метод за плащане - Банков превод, но е възможно ПП през еконт и др.

Интересува ме да са на обща, или забавна тематика - тоест, подходящи за публикуване на всичко!
Ако са ограничени от към тематика пак ме интересуват, но не бих дал голяма сума пари!

Надявам се да съм описал разбираемо, какво търся.
Ако някой може да предложи нещо от това, което съм изброил по-горе, ще се радвам да ми изпрати на лично съобщение линк все пак да видя за какво иде реч, както и някаква по-подробна информация, като статистики и прочие. И да не забравяме, като най-важно, каква сума пари се търси за това, което се предлага!

Благодаря, Поздрави!

П.с ако продавача е с малък или без рейтинг е вероятно да поискам първо да ми се прехвърли профил - страница и след това да пратя пари, тъй като напоследък се навъдиха доста тарикати чакащи лесни пари. Та в общи линии искам да кажа, че ако смятате да се мъчите да ме извозите уж продавайки ми нещо, то няма да успеете, та нека спестим Вашето и моето време :)
 
Още търся!!!
Търся да купя профили, страници в Facebook, Instagram, TikTok, канали в youtube!
Търси се голямо количество! Интересува ме всичко, което можете да предложите стига да е на разумна цена, благодаря!
 
купиваш ли фейсбук профили?
 

Горе