Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

BullBlogger

New Member
Уважаеми колеги, след дълги години на ревниво пазене на тази съкровена тайна, един член на нашия обичан форум породи у мен желанието да споделя този невероятен

Таен SEO Метод за достигане на 1-ва позиция в Google в рамките на 30 минути по произволна ключова дума

За да не ви губя времето в ровене на моето вдъхновение ще посоча източника. Предварително бих искал да подчертая, че Офертата е написана персонално за госпожа nikolova и посочената цена важи само и единствено за нея. Всички останали, моля побързайте да се възползвате от ценовата схема приложена по-долу, защото както ще видите цената се удвоява след всеки 50 клиента.


Определено Algo говори цялата истина и си личи, че е сео специалист и си разбира от работата. Другите просто завиждат и се страхуват да не им вземе хляба. Ще се възползвам от услугата в най-скоро време!


душа, барем да изчакаш да свърши експеримента а?

а, ако имаш излишни пари за харч аз имам

метод, с който гарантирано на 1 000 000 000 процента ще виждаш сайта си на първа страница на Google

и то не за кратко а до второ, че и до трето Пришествие.

  • Методът е гарантирано white hat
(заклевам се в копитата на Хататитла) и са необходими елементарни технически умения и начални познания по html. Методът не е свързан с линк билдинг, директории, социални мрежи, баене, връзки в гугъл, секс със Сергей Брин или бръснене на задника на Лари Пейдж, парадоксално звучи но методът няма нищо общо и с рязането на ноктите на косматите дебели крака на Мат Кътс.

  • Аз съм го открил лично някъде през `98 година и до момента съм го пазил в тайна
Веднага отговарям на скептиците защо - ами много просто: чаках Google да стане баш аканъ номер едно, да пуснат Панда манда и всякакъв друг добитък из търсачките, за да мога да взема възможно най-много пари за прилагането на метода си.

images

Николова, тази оферта е само и единствено и изключително за тебе. Мога да ти споделя метода срещу скромната сума от 2000 евро (Да! САМО две хиляди евро). Гарантирам ти, че дори с елементарни познания по html след не повече от половин час сайтът ти ще закове на първа страница на добрата стара гугла и няма да се отлепи от там до свършека на света, а при определени обстоятелства дори години след това.

Николова, държа да подчертая, че можеш да избереш произволна ключова дума по която да се ранкнеш. Да, казах "дума", а не фраза т.е. може да се ранкнеш дори по думи като "insurance", "sex", "loans" и дори "Бойко Борисов"

  • За всички останали
ще приложа метода лично срещу сумата от 5000 евро за първите петдесет клиента, след това сумата се удвоява за следващите 50, след още петдесет се удвоява и т.н. Ето схема за математическите инвалиди

images

първите 50 клиента * 5000 евро на дума
от 50 до 100 клиент * 10 000 евро на дума
от 100 до 150 клиент * 20 000 евро на дума
от 150 до 200 клиент * 40 000 евро на дума

Предполагам досетливите ще предположат, че схемата не е безкрайна и, когато свършат думите услугата вече няма да може да се предлага.

НАПРОТИВ!

Моят метод е толкова уникален, че НЯМА ОГРАНИЧЕНИЕ в броя на уебмастърите, които могат да видят сайта си на първа страница, на избрана от тях позиция по една и съща ключова дума. Да, това е нова ера в SEO и старите специалисти дори не могат да го проумеят, но Николова, сигурен съм, че ти ще осъзнаеш гигантския потенциал на подобна уникална стратегия. За лаиците и хората със закостеняло мислене ще приложа схема:

Нека приемем, че ключовата дума по която искаме да се класираме е "SEO". Аз лично не виждам смисъл да се класирате по тази дума, защото след разкриването на моя метод просто няма да има смисъл - всички клиенти автоматично ще идват само при мен, но за целите на експеримента нека приемем, че това е думата.

Та няма пречка 18 уебмастъра да виждат сайта си на първа позиция, 64 на втора, 147 на трета и тия дето не ме кефят толкова или плащат в дребни и захабени банкноти на по-долни позиции.

Николова, бих искал отново да подчертая, че това е ЕДНОКРАТНА СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

След 30 минути
Твой сайт
На първа позиция в Google
По произволно избрана дума
Само за 2000 евро

 
Последно редактирано:
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Хахахаххахахахаха
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Требваше да зарибиш Николова да ти стане интервенция и на тебе :). Или вече си го направил?
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Прекланям се пред мъдростта и гения ти, Оооо Велики Мастъре :lol: Велико е!

Признавам си, щеше да ме домързи да го направя това...
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Извинявай, но може ли на изплащане понеже чакам плащането от Плимус на 16-ти ? :)

Пиши ми по скайпа заинтересован съм!
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Ще може ли ревю-копи :D :D :D
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути


Подкрепям коментара на
blackout0826 x 2000 евро :D:D:D:D:D:D::D:D:D
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Уважаеми клиенти не се притеснявайте а просто цъкнете на buy now бутона, виждате предложението се арчи като топъл ляп, така че давайте смело преди цената да се е изстреляла нагоре
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Гайс, каква е тази драма с Николова, която съм изпуснал?
 
Re: От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Гайс, каква е тази драма с Николова, която съм изпуснал?
Николова е женската част от раздвоената/разтроената/разчетворената част от психиката на Гюсер нещо си или иначе познат като Кръчмаря.

Блогере, офертата ти е страхотна! Замислих се върху нея, но в момента съм с малко ограничен бюджет :Д Ще ти пиша до няколко дни да изкараш едни бързи 15-20 хиляди евро :D
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Сложи брояч на buy now
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Сложи брояч на buy now

Готово, после да не каже някой ама ти мене що ма таксуваш по дебелата тарифа
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Оферти за доларче нямаш ли авторе ? :(

Естествено за долар цъкам с левия бутон на мишката... веднъж
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Страхотна оферта.
Може ли да ми бъде направена оферта за 49 ключови думи ?
:D:D
 
Не ти бачка buy now бутона, вместо пейпал води към няква тъпа картинка :( таман имах малко излишни хиледарки, викам да ти ги дам.:oops: оправи го по-скоро, че нямаме търпение да проаме
 
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

Невероятно, Нечувано, Невиждано! :shock: Никога СЕО-то не е било толкова лесно. С този метод успях да се изкатеря по върховете на Гугъл! Ето и снимка за доказателство:google%20secret%201.jpg
 
Последно редактирано:
От: Таен SEO Метод :: 100 % гаранция :: 1-ва позиция в Google до 30 минути

хахахаа, уникат, браво!!! Но докато има балами ще има и тарикати, за това уморете баламите, тарикатите сами ще умрат ...
 

Горе