Танцувай с мен 2

ilianskim

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
имам следното предложение за всички имащи желание да работят и имат интереси в дадена сфера, но малко знания в програмиране и SEO. Ето моите условия:
От Вас:
-закупувате домейн
-закупувате хостинг
-попълвате информация в сферата, която желаете
-грижите се за модериране на форуми и коментари
От мен:
- инсталация на CMS скрипт
- инсталация и писане на нови модули при нужда
- SEO offpage и онпейдж
Общи задължения:
-избиране на подходящ дизайн
-подбиране на лого и банери
---------------------------------------------------------------------------------------
Предложението е, че партньора ми получава право да слага Адсенс и Други реклами в следващата 1 година, като печели само той всички приходи.
Правата над сайта са 50% за мен и 50% на партньора.
Партньора може да пожелае да продаде сайта или часта от сайта или целия сайт след изминаване на 1 година.
---------------------------------------------------------------------------------------
Това са накратко условията, които поставям плюс това, че може да реша да не работя с партньори, които поради една или друга причина не вдъхват доверие, нямат нужната мотивация или имат идеи за неусъществими проекти(сех,п0рнографии,незаконни неща).
---------------------------------------------------------------------------------------
За желаещите да се запознаят с мен лично и да разработим общ сайт скайпа ми е ilianskih.
 
От: Танцувай с мен 2

Бате, идеята е същата, която ми каза и на ЛС. Харесва ми, а и както ти казах имам адски много идеи, пък мисля, че 2-3 сайта с добри и надеждни хора мисля, че ще стане добре.

Трябва да се разберем, за коя идея .. :)
 

Горе