Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

BurnX

Well-Known Member
Възможно ли е при положение , че досега съм си ги взимал в БГ и адреса ми БГ ? Мога ли с МТЦН и лична карта да си ги изтегля в друга държава на каса на Western Union ?
Ако не е възможно , колко време може да чака плащането без да го поискам ? Проблем ли е ако се съберат 2 плащания ?
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Възможно ли е при положение , че досега съм си ги взимал в БГ и адреса ми БГ ? Мога ли с МТЦН и лична карта да си ги изтегля в друга държава на каса на Western Union ?
Ако не е възможно , колко време може да чака плащането без да го поискам ? Проблем ли е ако се съберат 2 плащания ?

Мисля, че от друга държава не можеш да теглиш само от България не зависимо от коя да е точка на държавата , може да отложиш до една година плащанията не е проблем :)
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Обаче самото плащане, след като е наредено, трябва да го вземеш в определен срок.

Някой беше се похвалил, че ходил на почивка в чужбина и от там получавал парите, но не знам дали е актуално.
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Където и да се ходи, както и да се теглят кинтите, важното е, че ЕГН-то се записва в системата им, съответно и имената/ЛК номер. Общо взето мега лесно проследими кинти.
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Където и да се ходи, както и да се теглят кинтите, важното е, че ЕГН-то се записва в системата им, съответно и имената/ЛК номер. Общо взето мега лесно проследими кинти.
Това какво общо има с темата?
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Значително повече общо има от това да се зададе въпрос като горния, който пък вече не е по темата.

Добавка – 60 дни е времето и както за всички други WU преводи, така и тук, важи само за една държава. Поне това е официалната част, неофициална – тук отпреди 4г.

„Риск печели, риск губи“, може да се пробва през поне 5 agents от др. държава, ако не стане – поне ще може да пусне feedback у темата.
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Реших да задържа плащането докато се върна , така че няма да пробвам да ги тегля извън БГ.
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Задържането на плащането може да е рисковано - може да ти затрият акаунта точно преди плащането (има слухове за теория на конспирацията, че Google нарочно трие акаунти като дойде време да се плащат големи, а и даже малки суми).
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

По добре си направи плащанията да са ти по банкова сметка и си ги тегли от картата, с една виза или мастеркард карта може да си ги теглиш парите в цял свят
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

По добре си направи плащанията да са ти по банкова сметка и си ги тегли от картата, с една виза или мастеркард карта може да си ги теглиш парите в цял свят

сигурен съм , че си има причина да не ги дърпа по банков път и хубаво постъпва :)
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Като стана въпрос за банки... Министерството на истината разрешава ли да спомена за Гърция?
 
От: Теглене на адсенс Western Union плащане от друга държава

Дали ще ги тегли по банка или през уестърна, все тая. Данните се пращат от Гугъл на нашето правителство. Особено от тази година като се въведе новата система за обмен на инфо между данъчните в държавите от ЕС
 

Горе