Тези или са тъпи или са крадци ?

h3tr1k

Member
Абе хора преди време някъде около месец и нещо може би..
Имаше един от форума Геймърчето който ми писа ЛС че му трябвало дизайнер
и искаше да ме изпробва каза да направя хедър за този
сайт :
http://klik4e.info

Системата беше същата само адреса беше друг и хедъра както и да е направих го
и те казаха че не им харесвам и с две думи довиждане ...
сега днес видях от един потребител в форума там на аватара му адреса ...
гледам о.О тоя хедър аз съм го правил а те хем казаха че не им харесва,хем не са ме питали да го ползват е тва ся кво е ?
 
От: Тези или са тъпи или са крадци ?

Здравей аз съм собственика на този сайт тази система и изцяло този сайт го прави geimar4eto нито ми е казвал такова нещо нито нищо поне така си спомням той ми направи цялата система и аз си му платих затова.Няма проблем сега ще махна хедара аз и без това не го ползвам просто на този домейн пробвам разни системи.Той по точно я прави за един мой приятел който също ползва моя хост,но като цяло сайта си е мой.Няма проблем сега го махам просто не съм знаел.Просто бях казал на моя човек че търся да закупя нещо така за спортни и той ми каза че geimar4eto щял да направи аз дадох пари за това но не ми хареса и хич не о и ползвам просто си е останало там.


Малко извън темата-Photoshop – Glow effect този клип в блога ти твой ли е понеже ме интересува нещо на декстопа как си направил.
 
Последно редактирано:
От: Тези или са тъпи или са крадци ?

Всеки гледа да удари къоравото , пфф
 
От: Тези или са тъпи или са крадци ?

данко извинявай тогава много братле .. явно този кретен се е правил на гъз както всички .. :)
а странно изглеждаше свестен пичага..

Данко пиши ми на скайп : georgi_99
ще ти направя логото безплатно :)
 
От: Тези или са тъпи или са крадци ?

Няма проблем ще ти пиша че и още нещо трябва да те питам.Просто аз му платих за тази система и в paypal и в epay но стана зле и не я ползвам иначе мерси че предложи да направиш нещо.
 

Горе