Телефон с инсталиран Flappy Bird - аукцион

dekemvri

Well-Known Member
Последно редактирано:
От: Телефон с инсталиран Flappy Bird - аукцион

А какви са тия цени, на какво отгоре тая игра е пусната така? Не мога да чатна въобще каква е кирийката от цялата история..
 
От: Телефон с инсталиран Flappy Bird - аукцион

Иновативността и креативността. И най-омразното нещо може да има успех, в случая тая игра, която авторът ѝ я спря от разпространение и инсталация в съответните App Stores. От там и играта остана възможна за игра САМО на тел'фоните, които са я били ВЕЧЕ дръпнали и инсталирали, от там и цената нарасна толкова.

До обяд имаше поне 5 оферти по 10M лири. Сега гледам, че ги няма - или са ги купили, или са понамалили цената до 1M или повече.
 
От: Телефон с инсталиран Flappy Bird - аукцион

Съмнява ме някой да плати толкова пари за телефон на който може да си играе някаква игра. Това ми напомня на обявите "Продавам Nokia 1100 made in Germany"- 10 000 лева.
 
От: Телефон с инсталиран Flappy Bird - аукцион

Нали може да се разпространява инсталационния файл. Поне аз така си е качих на моя .. И аз не мисля че някой би дал толкова кинти ..
 
От: Телефон с инсталиран Flappy Bird - аукцион

Т'ва сериозно ли?!:lol: Мернах и аз няколко такива обяви, на едната даже имаше и наддавания-2 !
Хората тотално са изперкали!:cry: Аз иначе ако на някой му е мерак, мога да се разделя с S4-ката ми, въпреки, че съм сантиментален и не ми се дава, много, много, но как да чупя на някой желанието да почерпи мен и @testkiwi с по 10 бона в евро /заради колегата си инсталирах тази тъпотия, иначе до сега нямаше и да съм чул за нея/! :p
 

Горе