Теми, в които ще го отнесете

От: Теми, в които ще го отнесете

Расизмът е напълно безопасна тема у нас и обречена да умре в зародиш. Всички сме расисти - циганите рядко се включват във форумни спорове, за да стане меле.

Виж ако имаш смелостта да признаеш, че не си болен родолюбец и те е..е за шибаната територия със статут на държава - глей кво става. :)

п.с. статийката малко изстрадала и измъчена ми се стори. Като писана, ей така между другото и от немай къде. Нека авторът вложи повече плам другия път. :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Теми, в които ще го отнесете

Всички сме расисти - циганите рядко се включват във форумни спорове, за да стане меле.
Доста расистко мнение, всъщност :lol:
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Доста расистко мнение, всъщност :lol:

Ми как? За илюстрация на думите ми, че всички сме расисти. :)
Аз не съм чак такъв, но пък и не живея сред расово разнообразие. Може би щях да мисля различно тогава?!
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Статията предизвика коментари, което е добре :)
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Расизмът може да е чувствителна тема в държавите, които доскоро са ползвали роби, но това не важи за българите. Изобщо не се притеснявам да разисквам подобни въпроси и да си казвам мнението, тъй като предците ми не са купували и продавали хора, за да ги ползват за работа наравно с конете и магаретата. Съответно, не се чувствам гузен да посоча с пръст дадена етническа група, която ми нарушава спокойното съществуване по някакъв начин или злоупотребява с парите ми.
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Ми как? За илюстрация на думите ми, че всички сме расисти. :)
Аз не съм чак такъв, но пък и не живея сред расово разнообразие. Може би щях да мисля различно тогава?!
Може тогава би щеше да бъдеш чак такъв :lol:
 
От: Теми, в които ще го отнесете

[video=youtube;XYFpb_YCCL8]https://www.youtube.com/watch?v=XYFpb_YCCL8[/video]

българите на сапун. лека вечер.
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Може тогава би щеше да бъдеш чак такъв :lol:

Много вероятно. :lol:

Истината е, че щекотливите теми са различни в различните държави.
Ето например у нас - общество с тесногръди възгледи, темата за хомосексуализма предизвиква големи полемики, докато в страни с по-широк мироглед тя няма да предивика никакъв интерес.
 
От: Теми, в които ще го отнесете

[video=youtube;XYFpb_YCCL8]https://www.youtube.com/watch?v=XYFpb_YCCL8[/video]

българите на сапун. лека вечер.
Ти не разбираш. Това е сбирка на млади ромски предприемачи скандиращи точно и ясно - "българите на Сатурн". По този начин изразяват подкрепата си за възраждането на българската космическа програма и производството на космически храни :lol: :wink:
 
От: Теми, в които ще го отнесете

На мен ми направи впечатление, че "забранените" теми според статията са най-вървежните тук :-o
 
От: Теми, в които ще го отнесете

На мен ми направи впечатление, че "забранените" теми според статията са най-вървежните тук :-o

Темите не са забранени :) просто е отбелязано в кои има голяма вероятност да те "нахранят" :)
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Тези нищо не знаят....
Пичове, какво мислите? По времето на бай Тошо по-добре ли е било? Чувал съм, че нямало глад, страх и такива неща? Ама то не се знае дали в чужбина е е било по-лошо, все пак почти никой не е излизал, а който излязъл - сега е минимум милионер :D
 
От: От: Теми, в които ще го отнесете

Тези нищо не знаят....
Пичове, какво мислите? По времето на бай Тошо по-добре ли е било? Чувал съм, че нямало глад, страх и такива неща? Ама то не се знае дали в чужбина е е било по-лошо, все пак почти никой не е излизал, а който излязъл - сега е минимум милионер :D

blue and yellow purple pills
 
От: Теми, в които ще го отнесете

Хората ги е страх да не го отнесат.
 

Горе