Тествайте вашите познания по SEO

Kmark

Member
Видях линка в форума на дигиталпоинт и реших да споделя. Някои от въпросите са дебилно лесни но някои са си трудни. Направих теста до средата понеже ме домързя да чета и до края просто натисках безцелно.
И резултата ми е 33%. Айде да видим някои ще направи ли 100%

Ето линка: http://www.seomoz.org/seo-expert-quiz

:):):):):)
 
От: Тествайте вашите познания по SEO

37% ... ама аз много се изнервям като правя такива неща :D хваща ме саклета още след десетия въпрос :D да не говорим че половината неща не можах да си ги преведа :)
А и кой по дяволите знае защо PageRank-a е PageRank!! :D
 
От: Тествайте вашите познания по SEO

83% - SEO Master
 
You scored 172/255 points (68%) - SEO Newbie

Защо от Newbie до Professional (71% нагоре) разликата е само няколко въпроса не ми става ясно, ама linkbait да става :)

Част от въпросите, на които не успях да отговоря:
- Danny Sullivan
- In the search marketing industry, what is traditionally represented by this graph?
- Which of the following is a requirement for getting in the Google Local listings?
- Which Search Engines currently allow the 'nocontent' attribute?
 
От: Тествайте вашите познания по SEO

37% ... ама аз много се изнервям като правя такива неща :D хваща ме сАклета още след десетия въпрос :D да не говорим че половината неща не можах да си ги преведа :)
А и кой по дяволите знае защо PageRank-a е PageRank!! :D

Колега, стана ми интересно и се поразтърсих - "съклет" + пълен член в случая :p (за справка - цък) .. :)
 
От: Тествайте вашите познания по SEO

59% на места, нещата на места са изключително грешни!!!
 
От: От: Тествайте вашите познания по SEO

Колега, стана ми интересно и се поразтърсих - "съклет" + пълен член в случая :p (за справка - цък) .. :)

еееее бе майка му стара!!! аз пиша по форумите да избягам от забележките на даскалите, а ти сега... бива ли такива работи? :D :D :D
 
От: Тествайте вашите познания по SEO

38% като се има в предвид че половината ги играх на тото, просто нищо не ми говореха някои неща :)
 

Горе