Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

niks

New Member
При война в Иран спираме да караме автомобили, обяви Борисов

„Ако се вдигне цената на петрола в света може и да спрем да караме автомобили", заяви премиерът Борисов.
В сутрешния блок на БиТиВи той коментира високите цени на горивата и дали има възможност цената на бензина да достигне до 7 лв.

Според Борисов най-лошият вариант е, ако има война в Иран. Той заяви също така, че сме пазарна икономика и затова държавата не може да регулира цените на горивата.

........................

Хайде де от кога го чакам този момент когато славяно мангалите ще преминат към чистата форма на КАНИБАЛИЗЪМ, а не като сега с примеси на вегитарианство:-o
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Що го слушате тоя (да не обиждам) човек. Той завалията е просто толкова (да не обиждам) човек, че просто нямам думи. Не можа си нареди хора до него дето да струват и сега си е просто пионка в техните ръце и си играят с него както си искат.
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

[video=youtube;xt0V0_1MS0Q]http://www.youtube.com/watch?v=xt0V0_1MS0Q[/video]
 
Нещо много ме кефи, когато дава интервю, като го притиснат с някой неудобен въпрос, което се случва често, следва - "Вие само това ли виждате от нашето управление, а магистралите, които направихме." Класика, едно и също всеки път. :)

Само за протокола - не е редно да се биеш в гърдите за магистрали, които на запад сторят за 6 месеца до максимум година, а тук ги правиш за 4-5 и нагоре години. Няма да е лошо нещо друго да започнат да споделят при неудобни въпроси. :)
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

To квото и да питат, накрая пак става бисер. И то не от факта, че говори глупости, ей на с магистрлите а просто глупостта е като ги сравним с на запад и всичко както е на запад тогава става егати и простотията, или като се опитват да говори за макроикономически неща в частност световните пазари :D
 
От: Re: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Нещо много ме кефи, когато дава интервю, като го притиснат с някой неудобен въпрос, което се случва често, следва - "Вие само това ли виждате от нашето управление, а магистралите, които направихме."

Ще ни завещае пусти магистрали.
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Ако се съберат изказванията на ББ може да се направи книжка с вицове. :lol: Бе то и да няма война в Иран след вторият мандат на тези пак ще спрем да караме коли по 15 км чутовни магистрали. :D

Малко офтопик:

Докато си пия кафето и чета забавни новини. :lol:

Българската поща - най-скъпата в Европа и на 3 място в света. :mrgreen:
 
Re: От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

То за това не ги ползва никой. :)

Има и други новини, които ще те настроят много негативно. Няма да ни стигне ресурса да ги поберем. А глупостите тези 4 години, са най-много. Както викаше един лектор на конференцията, всеки ден се генерира толкова контент в интернет, колкото от създаването на интернет до 2003 година. Та така и тук. Всеки ден се генерират толкова глупости, колкото от създаването на държавата до преди това правителство. :) Може би и предишното. :)
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Представям си как излиза Ангела Меркел и казва "Sehr geehrte Damen und Herren, ако стане война у Иран ще карате колелета, ние нищо не можем да направим по въпроса!". Дали ще е канцлер на Германия после? :mrgreen:
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Гледайте от добрата страна на нещата. Може да спрем да караме автомобили, но поне ще се реши въпросът с алеите за колела - ще караме колелата по магистралите. :mrgreen:
 
Re: От: Re: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Ще ни завещае пусти магистрали.
Няма да са толкова пусни, все ще има някоя друга труженичка, която да прави стойки. Като казват, че това правителство стои магистрали и успоредно с това отварят нови работни места, наистина е така.

Има винаги положителна страна, не бъдете толкова черногледи. :) :) :)
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Интересно ми е дали ГЕРБ ще бие Жан Виденов по инфлация. Колкото до извиненията за ситуацията и аз мога да се оправдавам въпроса е да вкараш страната в релсите без много приказки. Май ще излезе вярна максимата, че когато господ раздавал акъл, военните са били на учение. Ще допълня само, че полицаите са били в акция.
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Не се притеснявайте, електромобилите са предложени за масово производство още в началото на 80-те години, но някой е попречил това да бъде осъществено, защото петролните магнати направо ще умрат прави. Но мисля че е крайно време да ги пуснат, защото хем ще е по евтино, и хем няма да замърсяват околната среда. Това са интересни новини:

Барак Обама предлага нови облекчения за електромобили

Електромобил правят учени от БАН

Електромобилите - масов транспорт в България до 2013?
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Турция патентова изобретението на Tariel Kapanadze за производство на Свободна Енергия. Много скоро ще се движим с коли на ток, които няма да имат батерии сами ще си произвеждат електричеството. Великия Тесла е правил демонстрация с електомобил през далечната 1931 година захранван от ефира.
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Ами храната с елетромобили тип консервена кутия ли ще ви я транспортират? Като стане 7лв. бензина (10л = 70лв.) дето няма да може средно статистическия булгаристанец да кара кола го оставета, цялата ни измислена икономика ще колабира. Света може и да не свърши 2012 ама ние ще свършим. :D

Е това май е интервюто:
Код:
http://btvnews.bg/tazi-sutrin/razgovori-s-gosti/drzhavata-nyama-da-izvadi-pari-za-da-stane-benzint-1-lev.html
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Аз чакам да се постопли още времето и ще си взема едно ново хубаво колело и с него до работа, като се замисля кви пари се дават за бенз ...
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Бойко пак се е изказал, пропуснала съм, в последно време се забавлявам трагикомично с неговите бисери, но това не ме радва :)може и на ролери да минем
 
От: Тиквата: При война в Иран спираме да караме автомобили.....и да се храним

Аз чакам да се постопли още времето и ще си взема едно ново хубаво колело и с него до работа, като се замисля кви пари се дават за бенз ...

Ще искаме Блинки да пусне ведомствен транспорт за предприемачи. :mrgreen:

Funstruction_0136-500x375.jpg
 
Абе и аз се замислям за колело, но с тези ненормални шофьори по улиците. Хората ги блъскат по пешеходните, трябва да съм много оптимист, за да пожелая да се кача на колело. :)

@harkon, това е идеално за по улиците. Аз шляпам педалите и навигирам, други 16-17 шляпат и пият. Ама пак не е сигурно до кога ще се издържи в това. Това е идеално и за брандинг на кръчма, заведение, бар. Защо не съм виждал такова нещо по баловете. Ще утепе рибата.
 

Горе