Тия от webmastera са си повярвали?

cecipenev

New Member
Днес пускам съвсем нормално мнение в една тема, нито съм обиждал някой, нито съм нападал друг, нито абсолютно нещо лошо и са ми сложили мнението в боклука.

Е, да им еба майката?

Бихте ли ми казали кой е администратор и най-вече действащият им модератор, да си поговоря с тях, а най-добре е ако са от София, че ми писна от тези селендури. За 3ти път в живота си реших да влезна в мизерният им форум и се правят на тежки, а на мен ми писна от селендури и псевдо играчи.

Благодаря предварително.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

ходи в digitalpoint да видиш как режат и банват :)
и там ли ще се саморазправяш с тях?
сигурно си нарушил някое от правилата, кито са описани в отделна тема.
хората държат на правилата и сега да ги наплюем, не е правилно.
в България никой не кара по правила и затова е такава тъмна индоя и сме на тоя хал!
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

A, ти прочете ли правилата, че е забранен офтопик в пазара? Като гледам броя на постовете ти и кармата, която имаш, явно и тук не си сред изрядните съфорумци.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

A, ти прочете ли правилата, че е забранен офтопик в пазара? Като гледам броя на постовете ти и кармата, която имаш, явно и тук не си сред изрядните съфорумци.
Прав е, така е там. И тук ще е така. Внимавайте какво пишете и дали е по темата, защото в повечето случаи ако не се редактира/модерира става едно чесане на езици. От което страда и форума и потребителите. ;)
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

A, ти прочете ли правилата, че е забранен офтопик в пазара? Като гледам броя на постовете ти и кармата, която имаш, явно и тук не си сред изрядните съфорумци.

Тук не виждам с какво съм неизряден съфорумец, че не ми стана ясно.

Колкото до онзи форум,пълно е с офтопик, само че моето мнение беше изтрито, евалЯ.
 
От: От: Тия от webmastera са си повярвали?

Тук не виждам с какво съм неизряден съфорумец, че не ми стана ясно.
Не ти следя постовете, просто ти гледам кармата. С толкова постове не би трябвало да е нула.

Колкото до онзи форум,пълно е с офтопик, само че моето мнение беше изтрито, евалЯ.
Офтопикът е забранен в пазара.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

боли ме шпека за тях, просто някои са се взели доста сериозно
:)
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Форума им не е хумористичен, тъй че е нормално да се вземат на сериозно. От малко повече сериозност глава не боли.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Абе не знам за какви се имат, но със сигурност нямат толкова оффтопик колкото тук и като става въпрос за пари КПД-то там е много по-голямо от тук.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Напълно съм съгласен с вас, само че си има граница и в това.
Когато коментират дадено мнение отдолу и се показват червена/зелена точка и коментар, в повечето случаи се правят на безсмъртни и пишат какво ли не, все едно им е бащиния. Аман от селения.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

И повечето пишат АНОНИМНО в тези червено-зелени офтопици, което на мен лично не ми се нрави.
Анонимките би трябвало да са умряли още по татово време.
Иначе нищо лично за форума, но не виждам защо се хабиш да се ядосваш толкова - потребителите са почти едни и същи, темите сходни.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Тук кармата също е анонимна, така че не виждам каква е разликата.
Кулинаре, къде е тази карма, дето все я споменаваш ?
На кое му викаш карма, че се каня да те питам от няколко теми насам ?
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Брат, аз и тук се дразня, не е само там. Даже и в датата, където форума го има от 2002 година и е най-добрият в БГ.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Тук кармата също е анонимна, така че не виждам каква е разликата.
Коментирането на критериите за модериране в друг подобен по тематика форум не е особено културна проява наистина. Още повече, че основното е не какви са критериите (те се определят от модераторите и участниците се съгласяват с тях, ако искат да са участват в съответния форум), а дали се прилагат обективно и равностойно. Така че от тази гледна точка модерирането е на ниво (поне според мен) и ми харесва. Но видимите коментари за репутация не са критерий, а нонсенс.

1. По този начин се допуска размиване на чужди форумни постове с вътрешни анотации. Във форумите на пост се отговаря с пост - това е заложен принцип. Може да има карма, точки, репутации и какво ли не, но без да цапат автора - изнесени като статистика в профила и евентуално видими при проявен интерес. Иначе се стига до безразборно ломотене на неукрепнали тийнейджъри, нервни изблици и светофарна дискотека, което неминуемо води до отлив на активни участници.
2. Създават се групички и делене на стари-нови, лоши-добри и т.н. Това не е препоръчително и е описано доста подробно в специализираната литература. Форумите трябва да се стремят да създават общности, а не антагонистични групички, които се себедоказват с картончета, свирки и други атрибути, достъпни by default на арбитри, но не и на играчи.
3. Ако искаш да раздаваш карма - раздавай я, ако искаше да одобриш или да се противопоставиш на дадено мнение, то отговори на поста с пост, но не и да "сереш" директно в чуждото мнение, пък ако ще в зелено. Цветът няма никакво значение, въпросът е принципен. Словесната намеса в чужд пост може да се позволи само на модератор, в краен случай при нужда - и на администратор.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

brad1985, виж това Rep Power: 8 под броя на мненията и в контролния ти панел показва точки. Те това му викам карма.

strana, аз не виждам нищо лошо да има коментар под линия. Още по-добре, ако авторът на коментара се подпише. Например в пазара на уебмастъра е забранен офтопик. Показването на кармата е единственият начин да се "охлади" ентусиазма на милионерите за един ден. Друг е въпросът, ако кармата нарушава правилата на форума.
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

Аха, значи мистериозната "карма" била т.н. "репутация"
По т.1 - брех каква карма е това, като са ми писали анонимковците - тинейджъри и може би не само такива : "а", "олигофрен" и подобни.
Да си държат "а"-тата и "б"-тата за тях и да продължават да се мислят за голямата работа и големи бизнесмени.Дето вика cecipenev - Боли ме шпека!
По т.2 - групички ? Хм ! Докато не се сблъскат интересите !
Strana, поздрави за поста - особено за т.3 за репутациите, пардон - кармите.
Кулинаре, да пишат, като искат, но с никовете си.
Щото думата карма е почти като думата съдба.
Анонимковци ли ще я определят ?
 
От: Тия от webmastera са си повярвали?

cecipenev, вярно че е леко изнервящо е, но пък си има друго плюсове! Не се набирай толкова, приемай нещата по-спокойно. И влизай там, където ти е кеф :)
 

Горе