Този сайт на Wordpress ли е?

От: Този сайт на Wordpress ли е?

Да. Мисля, че може и да се направи, не е толкова трудно.
 
От: Този сайт на Wordpress ли е?

Да. Мисля, че може и да се направи, не е толкова трудно.
А готова такава, вече направена фрийй или платена да съществува?
Ако няма такава достъпна, колко би струвала изработката и ? :)
 
От: Този сайт на Wordpress ли е?

Безплатна ли търсиш или ти се дават пари?
 
От: Този сайт на Wordpress ли е?

Безплатна ли търсиш или ти се дават пари?

Също така да допълня - зависи какви функционалности искаш да има в темата.
 
От: Този сайт на Wordpress ли е?

Безплатна ли търсиш или ти се дават пари?
Че кой би отказал безплатна ;) Но пък мисля , че темата си заслужава и платена да е, поне гледайки фронтенда. Но много зависи и админа и функционалноста и какви са де :)
 
Не виждам кое му е толкова специално на фронт-енда. Какво по-точно ти е харесало от към функционалност?
 
От: Този сайт на Wordpress ли е?

В този сайт можеш да проверих каква е CMS системата (а и много други неща) на един сайт.
 
Re: От: Този сайт на Wordpress ли е?

Чак пък специално - не, просто ми допадна

Е хубаво де - искаш подобна тема, кажи поне какво да и е подобното? От това което виждам, почти всяка тема може да се докара до такъв ви след леки корекции.
 
От: Re: От: Този сайт на Wordpress ли е?

Е хубаво де - искаш подобна тема, кажи поне какво да и е подобното? От това което виждам, почти всяка тема може да се докара до такъв ви след леки корекции.

И аз това го питах, какво по-точно иска като функционалности, така като гледам темата е лесна за правене, както, аз и сега и ти му казваш.
Може да има друго - baydan да не е работил с Уордпрес и да не знае и да не може да ни обясни какво точно да иска, но да му харесва това което вижда на посочения от него сайт.
 
От: Този сайт на Wordpress ли е?

Работя с (по-скоро ползвам) Уордпрес и то само нея и само ползвам, нямам почти никакви познания, за да мога да си правя корекции. И да де, допадна ми посочения сайт и ми стана интересно темата има ли я да я разгледам кво може ... ще си харесам друга :) , благодаря за отзивите :)
 

Горе