Продава се: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

vicbg

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Продава се трибуквен .BG домейн 5+ годишен.

4 и повече цифрени оферти тук или на ЛС.

Домейн: bae.bg

Купи сега: 1500 лв.
 
Последно редактирано:
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

60.00лв. е моята оферта.
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Става за ясновидки и гадателки, хороскопи
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Става за ясновидки и гадателки, хороскопи

Хаха, за това не се бях замислял.

Става и за БГ клон на 4-тия по големина производител на оръжие baesystems.com или БАЕ кодове за банки.
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

не съм чувал за бае кодове на банки, виж за баене и баба знае, предложи го на алена
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Виж сега с банките не става, малко са и не вървят на добре :lol: , обаче гадатели, магове и тем подобни под път и над път, направи го каталог за магове и гадатели и ще има голямо бъдеще, така поне ми показва топката

стига спам, успех с продажбата, намисли си цена и дръж на нея
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Виж сега с банките не става, малко са и не вървят на добре :lol: , обаче гадатели, магове и тем подобни под път и над път, направи го каталог за магове и гадатели и ще има голямо бъдеще, така поне ми показва топката

стига спам, успех с продажбата, намисли си цена и дръж на нея

Благодаря за съвета.
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

До кога е търга или трява да му бая и да гледам на кристална топка
Наддавам се самичък 62лв
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Щом има купи сега значи е аукцион нали така?
Аз предлагам 62,50лв
Четири цифрено предложение стъпка 0,50;)
 
Последно редактирано:
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Домейна е бил собственост в недалечното минало 2002-2005 на Българска Асоциация Електроника след което домейна е свободен няколко години и от 2010 е на Българска Асоциация за Евроинтеграция.
Така, че домейна е с приблизително 10 годишна история с прекъсване де, така че според мен си заслужава цената, ако беше com или net до сега да беше лапнат дори за 5-6 цифрена сума, все пак 3 букви.
На мен не ми е нужен точно в този си ред на подреждане на буквите, може би ако се разместят малко;), но някоя асоциация може да се заинтересува.
Успех в продажбата!
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Домейна е бил собственост в недалечното минало 2002-2005 на Българска Асоциация Електроника след което домейна е свободен няколко години и от 2010 е на Българска Асоциация за Евроинтеграция.
Така, че домейна е с приблизително 10 годишна история с прекъсване де, така че според мен си заслужава цената, ако беше com или net до сега да беше лапнат дори за 5-6 цифрена сума, все пак 3 букви.
На мен не ми е нужен точно в този си ред на подреждане на буквите, може би ако се разместят малко;), но някоя асоциация може да се заинтересува.
Успех в продажбата!

Отново сравнението с com или net е неадекватно. BG домейни има свободни колкото искаш, трибуквени не правят изключение.
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Отново сравнението с com или net е неадекватно. BG домейни има свободни колкото искаш, трибуквени не правят изключение.
Това въобще не е вярно, смислени 3 буквени домейни дори и BG са кът и не е лесно да се намерят, не твърдя за този специално, че е нещо уникално.
Да ком и нет пък дори и безсмислени вече не се намират и сравнението е в смисъл, че цената не е неадекватно висока за бг домейн.
Но да не разводняваме тема в пазара, виждам, че си го подкарал аукцион така, че давай нататък.
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Без да се майтапя домейна трябва да (и един ден ще) струва дори повече. Проблемът е, че ако не е защитен с търговска марка може лесно да ти го вземат. Например на Българска Асоциация Електроника може да им хрумне, че си го искат и ще ти го вземат като стай та гледай.
 
От: Трибуквен .BG домейн 5+ годишен

Без да се майтапя домейна трябва да (и един ден ще) струва дори повече. Проблемът е, че ако не е защитен с търговска марка може лесно да ти го вземат. Например на Българска Асоциация Електроника може да им хрумне, че си го искат и ще ти го вземат като стай та гледай.

Отказа ме от търга
 

Горе