Аукцион за: Три сайта + подаръци

От: Три сайта + подаръци

Причината да продавам е че временно се отказвам от онлайн бизнеса поради други ангажименти, за колко временно не знам :)

поради една или друга причина всеки се връща ;)
 
От: Три сайта + подаръци

Малко и не ми се продава тъпата сантименталност и като се има предвид че съм инвестирал пет пъти повече от исканата цена, чесно казано не съм смятал повече ми беше като хоби без да наблягам на печалба и т.н.

Сега искам да си почина от всичко пък и няма да мога да се занимавам с тях, за това е по добре да се разделим.
 
От: Три сайта + подаръци

Добавям още един подарък към офертата недовършеният Блог на Въпросник

Снимка на страниците на сайта за снимки

13920587611.jpg



Давам и още доста дазлични лога които бях направил за сайтовете - над 20 различни варианта :)
 
От: Три сайта + подаръци

Тук са ключовите думи на въпросника по доста повече излиза на първа страница в Гугъл, просто не знам кои са :)


13922757201.jpg



13922760031.jpg
 
От: Три сайта + подаръци

Търгът приключи очаквам потвръждение от колегата blaster ако не се свърже с мен до два дни ще си запазя сайтовете.
 
От: Три сайта + подаръци

С колегата blaster се разбрахме и сайтовете остават при мен, ако някой искочи с предложение съм склонен да продавам.
 
От: Три сайта + подаръци

Сериозно ли няма купувачи за сайтовете, чак ме избива на смях като знам какво може да се изкара от тях те само групите струват половината от исканата сума, а колко струва един къстъм онлайн магазин, за Въпросника не ми се говори че ми е на сърце :)
 
От: Три сайта + подаръци

Последна (крайна) цена за всичко изброено по-горе - 282.00 BGN
 
От: Три сайта + подаръци

Нова цена 270.00 BGN а и забелязах че двата сайта са баннати от адсенс.
 
От: Три сайта + подаръци

Нова цена 220.00 BGN и като допълнителен бонус ще подновя домейна на първия сайт до 27.07.2015 г.
 
От: Три сайта + подаръци

Нова цена 270.00 BGN а и забелязах че двата сайта са баннати от адсенс.

lel, като цяло единствения вариант за монетизиране е adsense, макар и доста мизерно, пак чука някакви центове. Всякакви други рекламни програми са в пъти по-зле, а всички знаем че директни рекламодатели се намират с голяма мъка. Принципно имах интерес към този въпросник, неговия домейн банат ли е ? Ако е банат продаваш ли системата само, но с уговорката, че ти ще затриеш товя сайт, т.е не да ми я продадеш и да продължава да виси сайта ти в нета.

Също не съм много сигурен дали няма да изгърми отново сайта дори, ако му се смени домейна. За това се интересувам каква е причината на бана.
 
От: Три сайта + подаръци

Баннати са защото съм голям "тарикат" и си цъках на рекламите самичък. Не съм пробвал да им пиша да махнат бана, ако ми помогне някой може да им пиша и знам че понякога го махат. Не знам трябва да се пробва. По-принцип нямам намерение да се занимавам с подобен бизнес и ще свалям цената на всичко докато ги продам.
 
От: Три сайта + подаръци

Баннати са защото съм голям "тарикат" и си цъках на рекламите самичък. Не съм пробвал да им пиша да махнат бана, ако ми помогне някой може да им пиша и знам че понякога го махат. Не знам трябва да се пробва. По-принцип нямам намерение да се занимавам с подобен бизнес и ще свалям цената на всичко докато ги продам.

Бих ти помогнал, ако знаех някакви адреси, но никога не съм се интересувал. До колкото знам и от самия адсенс много не им дреме за издатели - това е и причината да няма телефон за контакти. Въобще контакта с тях е почти невъзможен, понеже прегледа на запитванията е сведен до максимално автоматизирана система, като в повечето от случаите се използват автоматични отговори.
 

Горе