Троловете във форума

redrum

Well-Known Member
Какво трябва да се случи, за да се въведе малко ред във форума и да се изгонят дразнителите? Пари ли тябва да съберем и да дадем на админите, сериозно питам. Навсякъде само трудночетим спам, аз лично репортвам, обаче резултати няма. Не знам защо продължават да се търпят троловете и не се взимат мерки. В темите се пусва каруцарски и въобще е някаква шизофренична обстановка. До кога така? :arrow:
 
От: Троловете във форума

Подкрепям!
Трябва да се въведе малко ред. Слободията идва в повече.
 
От: Троловете във форума

Както има тема за Русия, така да има и тема за Атака, Гърбавите или който и да е друг. Който иска, да пише вътре, а не да се пускат по 1 милион теми. Отделно, да се следи за наличието на тролещи и да се взимат адекватни мерки - хора, които с нищо не допринасят за форума, не бива да бъдат търпяни. Форумът не е само спам теми, ясно се знае кой какъв е и за какво е тук. Едно е да се развличаш с тия теми, друго е да си тук предимно за тях и да няма полза от теб. Вземете някакви мерки, пак апелирам. На мен лично ми писна с оглед на темите от последни дни. Айде стига с тая анархия.
 
От: Троловете във форума

Време е раздела политика да се изтрие и всички пишман патриоти, платени писачи, заблудени копелета и разбирачи пускащи теми там да им се даде почивка.
 
От: Троловете във форума

Мерки се взимат, но явно не са ефективни. За Blaster, не знам колко бана е изял вече и колко нови акаунта е регистрирал след това. Сигурен съм, че извън интернет не разговаря с хората по начина по който пише тук. Не знам кое му пречи да пише, като хората.

Виждам, че стане ли някакъв спор между някой и веднага се почват обиди на политически пристрастия. Въобще не ви разбирам какво толкова се палите с тая политика. Като ви обидят политическия лидер и става една, все едно са ви напсували на майка. Защитавате политически лидери и партии със зъби и нокти, а реално на тях въобще не им пука за вас.

Не знам защо, но темата на форума наистина се е отклонила много. Виждам хора, които пишат само в офтопика или в политика, а в истинските раздели, които са по темата ги няма никакви. Като толкова им се спами и им се спори на тема политика, има и други форуми на обща тематика, където могат да го правят обезпокоявани.
 
От: Троловете във форума

Разделът е хубав, стига да се въведе някакъв елементарен ред.
 
От: Троловете във форума

Освен за политика, трябва и раздел за медицина, хомеопатия и ваксини. Оказва се, че във форума имаме доста експерти по молекулярна биология и генно инженерство... Иначе да, за политика винаги става мазало, защото една категория гласоподаватели са по-"гласовити" от останалите.

Предлагам още който цитира недостоверни източници на информация като Блиц, ПИК, Алфа ТВ и разни подобни с лафа "Неоспорим факт е", "На всички е ясно" и други подобни да му бъде понижавано форумното IQ с 20 :)
 
От: Троловете във форума

Потърси темата в която се реши тоя раздел, че съм на телефона и преброй колко са темите отговарящи на идеята му. Ще ти подскажа - под 1%.
 
От: Троловете във форума

Потърси темата в която се реши тоя раздел, че съм на телефона и преброй колко са темите отговарящи на идеята му. Ще ти подскажа - под 1%.

Тук съм напълно съгласен, но тогава раздела се направя, защото същите хора започваха спорове на политическа основа в абсолютно чисти теми с пряка насоченост към форума.
Но аз също в момента този раздел го виждам като най-безсмисления в този форум, поради простата причина, че 90% зареждат споровете си там и после омразата един към друг я разнасят из целия форум. Само кьорав може и да не види платените писачи и тези който по един или друг начин целят нагнетяване на положението и си пускат някакви тъпи политически теми с линкове към сайтовете им където пишат пълни космически глупости за дърпане на трафик от фейса и после гледай как се прави 30 страници спор.....
 
От: Троловете във форума

Ок, мили пред-продавачи, имам една много добра новина за вас - ще спра да пиша във форума за известно време (не казвам завинаги, защото избягвам окончателните решения), въпреки че ще влизам да чета, защото аз наистина намирам полезна информация тук - визирам специализираните теми. Да, чета ги, колкото и да не ви се вярва. :)

Това, което искам да ви кажа на сбогуване е, че сте адски необективни в преценките и сте се взели толкова насериозно, че чак сте смешни... не по хубавия начин, обаче.

Тая тема е жив пример как крадеца вика: Дръжте крадеца!
Я ми кажи, велики препродавачо защо, според теб това не е тролене: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63361&p=742799#post742799
Истината е, че всички, които се правите на много важни предприемачи имате нужда да тролите, да спамите и да се дърляте помежду си. Колкото и да ревете от непрофилираните теми, ако ги нямаше щяхте да спамите в специализираните теми - О, момент, та вие и сега го правите! ;)

Каквато и да е темата на форума, това е форум, все пак - т.е. място, където може да се дебатира и да се изразява позиция по всякакви житейски проблеми и вие имате огромна нужда от това.
Офф-тематичните раздели, всъщност са малко. Вие имате нужда от раздели: ''Лов и риболов''; ''Канадска борба'' и раздел ''Антропологични измервания'', където всеки ден да си мерите пишките, мускулите и банковите сметки, за да убедите себе си, колко сте велики.

Един проблем ви се маха от главата - моа! Не очаквам сълзи от мъка, но пък и радостта ви ще бъде кратка, защото без мен форумът ще си остане същата плювалня и нищо няма да се промени към добро, защото вие, мили мои оставате, а вие, колкото и да не го съзнавате сте неизменна част от проблема.

Оставам с приятелски чувства към голяма част от вас - дори към тези, с които сме спорили и сме се нападали грубо. Очаквам форумът сега да се напълни с полезен контент - ще влизам и ще попивам знания с радост.

Успех на форума и на всички вас!
 
Последно редактирано:
От: Троловете във форума

Темата не е насочена към теб, скъпа шизи. Гони те параноята. Ти обаче си трол тук, четеш и не пишеш нищо в специализираните теми. Ако искаш да имаме за какво да си говорим, освен за псувните, стартирай си проектче, питай въпроси, споделяй опит. А тая статия от лечение.бг какво общо има?
 
От: Троловете във форума

Не очаквам сълзи от мъка, но пък и радостта ви ще бъде кратка, защото без мен...

AF4_certified_drama_queen.jpg
 
От: Троловете във форума

Да се въведе ограничение за брой постове - особено в разделите Оффтопик и Политика.
Примерно по 5 на ден. Мисля, че така качеството ще се повиши. Надявам се идеята не е в разрез с нуждата от пълнене на форума със съдържание :)
 
От: Троловете във форума

Да се въведе ограничение за брой постове - особено в разделите Оффтопик и Политика.
Примерно по 5 на ден. Мисля, че така качеството ще се повиши. Надявам се идеята не е в разрез с нуждата от пълнене на форума със съдържание :)

Или поне година във форума за да виждаш раздел политикА.
 
От: Троловете във форума

Ок, мили пред-продавачи, имам една много добра новина за вас - ще спра да пиша във форума за известно време (не казвам завинаги, защото избягвам окончателните решения), въпреки че ще влизам да чета, защото аз наистина намирам полезна информация тук - визирам специализираните теми. Да, чета ги, колкото и да не ви се вярва. :)

Това, което искам да ви кажа на сбогуване е, че сте адски необективни в преценките и сте се взели толкова насериозно, че чак сте смешни... не по хубавия начин, обаче.

Тая тема е жив пример как крадеца вика: Дръжте крадеца!
Я ми кажи, велики препродавачо защо, според теб това не е тролене: http://lechenie.bg/kak-da-razberete-che-vashiyat-shef-e-psihopat/
Истината е, че всички, които се правите на много важни предприемачи имате нужда да тролите, да спамите и да се дърляте помежду си. Колкото и да ревете от непрофилираните теми, ако ги нямаше щяхте да спамите в специализираните теми - О, момент, та вие и сега го правите! ;)

Каквато и да е темата на форума, това е форум, все пак - т.е. място, където може да се дебатира и да се изразява позиция по всякакви житейски проблеми и вие имате огромна нужда от това.
Офф-тематичните раздели, всъщност са малко. Вие имате нужда от раздели: ''Лов и риболов''; ''Канадска борба'' и раздел ''Антропологични измервания'', където всеки ден да си мерите пишките, мускулите и банковите сметки, за да убедите себе си, колко сте велики.

Един проблем ви се маха от главата - моа! Не очаквам сълзи от мъка, но пък и радостта ви ще бъде кратка, защото без мен форумът ще си остане същата плювалня и нищо няма да се промени към добро, защото вие, мили мои оставате, а вие, колкото и да не го съзнавате сте неизменна част от проблема.

Оставам с приятелски чувства към голяма част от вас - дори към тези, с които сме спорили и сме се нападали грубо. Очаквам форумът сега да се напълни с полезен контент - ще влизам и ще попивам знания с радост.

Успех на форума и на всички вас!

Нанди, не ставай глупава. Все пак ти си един от нас и на моменти си задавам въпроса: Какво делим? Стига с тази злоба, болно его и борба за надмощие! Не можем ли след като сме едно малко общество, да насочим енергията си към една основна тема "Предприемачеството", вместо да сипем обиди и да се хапем един друг... ???
Съгласен съм, че трябва да се промени тази грозна тенденция, която е завладяла форума... Кой над кой... но това просто е смешно! Все пак не сме в детската градина и постоянно да се оплакваме на Блинки и Кула. Админите са ни дали супер форум, а ние си го нас*раме и после искаме помощ от тях...
А не е ли по-полезно да спрем тази виртуална война помежду си и да се обеденим около общата ни цел тук. Да оставим ѝ "младите кадри" да се развиват... Стига незаслужени репове, и ние сме били "новобранци".
А ако пък нападнат някого от нас, да му се притечем на помощ, а не да го засипваме ѝ ние с репички...
Колеги, промяната към по-добро на този форум, зависи изцяло от нас, а не от Админите! Мисля, че те са направили предостатъчно като са го създали и проявяват разбиране и толерантност към всеки потребител тук. Дайте първо да уважаваме себе си и мислим позитивно, промяната ще дойде сама!
С уважение към всички и Успешен ден!
 
От: Троловете във форума

Колеги, промяната към по-добро на този форум, зависи изцяло от нас, а не от Админите!
Стига глупости, приятел. Админите са за това - да контролират. Трябва да има правила и който ги нарушава, просто да бъде изгонен.
 
От: От: Троловете във форума

Стига глупости, приятел. Админите са за това - да контролират. Трябва да има правила и който ги нарушава, просто да бъде изгонен.

За теб колега, може и да са глупости, но ако вникнеш в думите ми ще видиш, че това е самата истина. Форума има правила, Админите контролират, но не забравяй, че и те са хора като нас, а не феномени... Съгласен съм бил винаги да има по-строга дисциплина, дори преди около 2 месеца, повдигнах подобна тема, но ТИ & компания тогава ме засипахте с репи... А сега повдигаш същата тема. :)
Нямам повече какво да кажа, просто изразих мнение и никой не обременявам с него. Също така смятам, че не съм засегнал в темата никой с нищо и желая на всички хубав ден!
 
От: Троловете във форума

Последните 2-3 месеца наистина доста се прекалява. То през годините винаги е имало заяждане между потребителите на форума, но всичко в рамките на разумното.
По темите се четат вулгаризми, на които би завидял и всеки самоуважаващ се манго. Временни банове за такива изцепки, то като не става с добро, с тоягата ще стане - доказано във времето.
 
От: От: Троловете във форума

За теб колега, може и да са глупости, но ако вникнеш в думите ми ще видиш, че това е самата истина. Форума има правила, Админите контролират, но не забравяй, че и те са хора като нас, а не феномени... Съгласен съм бил винаги да има по-строга дисциплина, дори преди около 2 месеца, повдигнах подобна тема, но ТИ & компания тогава ме засипахте с репи... А сега повдигаш същата тема. :)
Нямам повече какво да кажа, просто изразих мнение и никой не обременявам с него. Също така смятам, че не съм засегнал в темата никой с нищо и желая на всички хубав ден!
Ряпа ти дадох, защото ти ми даде правейки се на защитник на женския ни трол. Разбирам мнението ти, но то е утопично. Анархизмът не съществува, трябва си тояга, за да са нещата в ред. Иначе единици тролове могат да направят стотици хора криви.
 
От: Троловете във форума

Или поне година във форума за да виждаш раздел политикА.
Това е по-добра идея от 5-те поста на ден.
 

Горе