Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Virosss

Active Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
И аз като колегата @archangelcho имам нужда от малко помощ за раздвижване на сравнително нов форум и за тази цел ми трябват няколко човека с изисквания подобни на тези от темата на колегата ( http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=47815 )

Накратко търся 14 човека, които да се регистрират в форума и да драснат 10-тина теми/отговори, като изискването е да са смислени, уникални и да са по категориите. Като дължина, нямам кой знае какви претенции, важното е да не е 1 ред и да е смислено :)

В замяна предлагам и аз предлагам една бира( 2 лв. в epay.bg) за почерпка, добавяне в специална категория в форума, която има правото да публикува dofollow връзки или право на публикуване на една статия в някой от блоговете ми.

Знам, че не предлагам кой знае какво в замяна, но се надявам да има хора с желание да помогнат да развием още един проект :)

Благодаря предварително на всички отзовали се... който има интерес, може да пише в темата или на ЛС.
 
От: Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Форума по принцип е на тема семейство, родителство... деца и т.н. Има и общи категории, които не се отнасят към тази тема. Ще ти пратя ЛС с адреса да прецениш сам :)
 
От: Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Ухаа, аз съм студентка и темите за педагогика, семейство и деца са ми много присърце.
 
От: Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Аз бих писал също, та да потръгне; в замяна очаквам вие да се регистрирате и пишете в моя градинарски форум (скоро ще е на линия)

Предложението ми мисля че е справедливо, и е валидно за всички предприемачи.
 
От: Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Както ви писах и на лично, аз съм от хората, които не забравят, когато някой им е направил добро и се старая винаги да върна услугата когато мога и имам възможност... дори многократно. В край на сметка нали затова са колегите... да си помагат, макар, че не всеки го разбира това :)
 
От: Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Дай и аз да надникна :)
Чакай... видях го :wink:
Сега ще разгледам.
Обикновена рег или с Фейса искаш? :wink:
Харесва ми форума по много причини- имам 2 малки деца и имам нещо друго предвид...
 
Последно редактирано:
От: Трябват ми хора за раздвижване на нов форум.

Имам 2 деца мога да се включа. Изпрати лично. :)
 

Горе