Трябва ми бърза изработка на лого.

jufo

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
---
 

Прикачени файлове

  • 32131.jpg
    32131.jpg
    13.2 KB · Преглеждания: 49
Последно редактирано:
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Ами доколкото разбирам и аз да... и някакво примерно лаптопче отстрани като лого.

Общо взето лого с размер 450х80 , да съдържа някаква картинка и този надпис с хубав шрифт.
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

А за чий и е като картинка?
Това се прави с елементарен css. Таман и ще се индексира текста.
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Опитвам се да му помогна (с каквото мога) и не някой да му вземе парите за същото.
Като е елементарен css помогни му на човека.
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Опитвам се да му помогна (с каквото мога) и не някой да му вземе парите за същото.
Като е елементарен css помогни му на човека.

Благодаря ти , че ми помагаш... пробвах тези сайтчета за логота... и не мога да си направя хубаво лого... Ако искаш ти да вземеш тези пари (така или иначе вече съм ги отделил) просто си качи логото което си изработил тук , ако ми хареса ти плащам веднага.
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Накратко.. искам лого 450х80 отляво да има нещо като лаптоп заграден в някакво кръгче или нещо такова и вътре да пише името на сайта "pclaptop-bg.com" , вдясно да пише текста който съм написал най-горе. И най-вече backgrounda да е Transparent.

П.С: Намерил съм си човек , но това не пречи да качвате логотата който сте направили тук... ако ми хареса , казвам пак - плащам веднага!
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Untitled-1.png

да му слагам ли някакъв бекгроунд да стане като банер или транспарент както е сега го искаш
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Ето да видиш как приблизително ще изглежда толкова много текст наблъскан в хедъра, според мен колегите са прави едно семпло лого и другото в кода под него примерно разположен по дължина за да не се налага да е наблъскан в тези размери.

2015_01_07_162939.jpg
 
От: От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Untitled-1.png

да му слагам ли някакъв бекгроунд да стане като банер или транспарент както е сега го искаш

Здравей , хубаво и изчистено ти е логото но вече си намерих човек на който съм обещал ,че той ще ми свърши работата.

Моля , темата да се прекрати.
 
От: Трябва ми бърза изработка на лого.

Ето да видиш как приблизително ще изглежда толкова много текст наблъскан в хедъра, според мен колегите са прави едно семпло лого и другото в кода под него примерно разположен по дължина за да не се налага да е наблъскан в тези размери.

2015_01_07_162939.jpg

Благодаря и на теб! Само това ще е текста " Реновирани лаптопи и компютри.
Внос от Европа и САЩ.
(картинка слушалка) + 0893734083 "

Благодаря за информацията buymore!
 

Горе