Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

Sammy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Здравейте, трябва ми човек, който може да ми изкара 12$ в Adsense до края на месеца, пращам парите в пейпал или епей (15$), където поискате. Единственото условие е да не са фалшиви кликове и сайтовете да не нарушават правилата на гугъл адсенсе :) За повече информация ЛС или скайп: dark_lord93 :)
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

Аз нищо не разбрах, как така някой да ти изкара 12$, пък ти ще ги пращаш?
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

слагаш неговия код на твоя сайт. Правиш му 12 долара, той ти праща 15. Единствено, че за да си сигурен, че не си направил повече ще трябва да ти даде достъп до акаунта.
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

@entwickler мерси за пояснението, и бъдете сигурни, че няма да ви излъжа, просто имам 88$ и не мога да ги изтегля :/ Ако трябва и достъп ще ви дам :) Може да пуснете на ротативен принцип ако изкарвате прекалено много :) Сигурен съм, че има сайтове, които тези пари ги правят за 1 ден :/
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

И какво няма хора с Adsense акаунти ли? :(
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

И аз съм в подобно на твоето положение, но очаквам да си ги изкарам. Иначе добро предложение.
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

пояснението беше добро. аз си представих, че някой трябва да ти наклика рекламите ...
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

Дано да си се оправил.Щях да ти помогна ако мога, но сайта ми е още нов,няма как...
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

За съжаление не съм намерил човек все още :(
 
От: Трябва ми някой със сайтове, които изкарват пари от Adsense

UP!!!!!!!!!
 

Горе