Туристическа социалка

От: Туристическа социалка

Браво бе. Страхотно червено, розово, бяло съчетание. :Д
Дизайна ми харесва.
 
От: Туристическа социалка

Дизайн няма, ако тръгне сайта (сиреч реализира се потенциала му :p ), ще седна да му направя :)
За сега е за генериране на линкове.
 
От: Туристическа социалка

Направи го червен. Хубаво направен дизайт с преобладаващ червен цвят за социална мрежа е добре. Ама по ярко червено не бордо или подобни който използват някой мрежи :)
 
От: Туристическа социалка

Зависи какво имаш предвид под спамери? Повечето неща са заради линка вътре. А повече неща - по-добра индексация = по-голяма стойност на линковете :) - всеки печели.

Системата има бая защити, но мисля да прибягвам към тях едва когато се сблъскам с проблема. Има рекапчи, бан при определени изрази и т.н.
 
От: Туристическа социалка

За автоматичен спам може би е защитена :)

Сигура, че ще се сблъскаш като дойде бай спамър и търси линкове за новия си сайт за ВиК обурудване не може да го спре нищо това уби доста тематични мрежи единсвения вариант е да им направиш един раздел Друго.
 
От: Туристическа социалка

То има такъв раздел, но ако се започне масово да се добавят глупости, просто ще мине в модериран режим.
 
От: Туристическа социалка

Две нови екстри от социалната мрежа за туризъм:
1. Профила на потребителите има вече опция за добавяне на личен сайт със собствен анкор (пример: http://dir.pochivki.biz/user/ivoapostolov/). За да се индексира бързо Вашия профил (и линк), най-лесно е: да добавяте ново съдържание или коментари.
2. При желание от Ваша страна, може да се автоматизира процеса на постване в сайта. За целта трябва да ми изпратите RSS адрес и всички нови статии ще влизат в социалната мрежа автоматично при изпълнението на Cron Job.

За съжаление днес се появи и първия спам :)
 
От: Туристическа социалка

Е добре де Иво тази hotaru само на мен ли ми дава голям отпор при инсталацията... пък и после половината "log out, log in" не ми работят.
При теб лесно ли стана и после работеше ли нормално или се наложи да е дооправяш?
 
От: Туристическа социалка

Значи основната инсталация и всичко тръгна от раз. Редактираш файла с настройките, преименуваш го и действаш.
Вече с разните му там гивизни като да махнеш nofollow и т.н. е малко повече играчка, но не е кой знае какво.
Да не я мъчиш на безплатен хостинг?
 
От: Туристическа социалка

Не е на безплатен, но явно ще погледна другите алтернативи.
А ти за joomla знаеш ли подобни добавки или да се ориентирам към drigg?
 
От: Туристическа социалка

tpdugg се казва - НЕ Я ПРОБВАЙ ВЪОБЩЕ.
Според мен помъчи това на чисто и кажи какви грешки конкретно дава - по-добра е от дрига
 
От: Туристическа социалка

Благодаря за обективното мнение.
Ще седна по-подробно да им прочета документацията.
 

Горе