Продава се: Туристически каталог хотели

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
Продавам сайт тип каталог обекти за настаняване за туризъм.

Домейна е .com , сайта е 7 годишен, системата е писана, има качени към 200 обекта и малко статии

DA14 / PA 25
TF0 / CF 17
Referring Domains -37, Total indexed -12.6K

Не го поддържам от известна време, прави на самотек по 300-400 лева на година, но ще наблегна на офлайн дейности и сайтовете които са ми тип хоби се продават.

Сайта съдържа категории, търсачка, локации , региони ... админ панел в който се въвежда инфото подобно на сайт за обяви, добавя се снимка, ВИП секция, възможност за банери ....

Видове обекти
  • Хотели
  • Комплекси
  • Къщи
  • Вили
  • Апартаменти
  • Квартири
  • Бунгала
  • Къмпинги
  • Хижи
  • Механи
  • Забележителности
  • Екопътеки
ЛОКАЦИЯ
  • В град
  • В село
  • Близо до град
  • Близо до река
  • На планина
  • На море
  • В курортен комплекс

За подробности и условия на ЛС

Цена - 300 лева
 
Последно редактирано:
Отворих сорса, видях вп, нали беше блогър да го еба:)
 
епа развиваме се да го еба
 
епа развиваме се да го еба
А друпала, аз ич не го харесах тогава преди години, прекалено съм тъп.
 
Може ли да получа, максимално повече информация за уеб сайта към темата. Статистики, от къде идват посещенията, от къде идват приходите и всичко останало?
За момента интереса ми е за отчетите, а в последствие, кой знае.
 
както съм написал

... админ панел в който се въвежда инфото подобно на сайт за обяви
 
не може, само администратора, така се предпазва и от спам и некоректни потребители
 
аз го правя за да печеля от добавяне на оферти, ако всеки вземе да си ги качва сам печалба никаква
 
Да си призная, без да Ви обиждам по никакъв начин разбира се, просто се изказвам. Не получих желаната информация. Обяснете ми, сайта има ли някакви наказания, демо бих ли могъл да видя на контролния панел, снимки на статистиките, линкове към тези статии, самите линкове. Ако направя решение за покупка, тези линкове, какво става с тях, аз мога да реша да ги разкарам, а в действителност да си имате някаква договорка с конкретните фирми.

Хостинга, домейна, как са що са, какво са, до кога са и т.н.

Вие казвате в темата, че сайта е 7 годишен, а аз след проверка установявам, че е 5 годишен и няколко месеца. Ако реално сайта е на 7 години, а първите му 2 са били с друг домейн, уточнете ми, разяснете ми ако обичате.

Както казах и в по-горния си пост, имам интерес но е чисто за статистиките. Без да съм на ясно с тях и всичко друго около самия сайт, няма как да направя решението за себе си, за да го закупя от Вас.

Благодаря Ви много за отделеното време и се надявам да бъда разбран.
 
нямам зор да ме отървате от мъките, сайта струва повече от тия 300 лева

няма възможност за демо на админ панела, писал съм че няма трафик вие искате статистика на трафика, тоест да ви пратя нищо,

2012 е от март месец сайта, за мен е 7 годишен, ако ще смятам точно по месеци може и 5 да излиза

няма ангажименти за линкове, направил съм си сметка за тях дори и да се налага да върна или обещетя по друг начин за оставащия срок

съдържанието си го изтрийте като не ви харесва като статии или пълнеж

домейна е в суперхостинг изтича август
 
е щом смяташ, че сайт без трафик струва повече от 300лв си го ползвай със здраве и си плащай домейна.
Успех!
Винаги съм се чудел как заебавате сайтове с голям потенциал и оставяте големите риби да си праяят квото си искат с хотелския бизнес и да го монополизират.
 
ползвам си го със здраве, плащам си домейна, изкарвам си ги тия 300 лева за година без труд, успех на всички с търсенето на супер печеливши сайтове и начинания

Честит празник
 

Горе