Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

горския

New Member
А сега де, турците дали подкокоросани от За-пада, дали на пияна глава Ердоган направи голяма простотия и като цяло работата отива на зле. Къде сме ние е въпроса? Ясно е, че официално сме за НАТО алабала и сме шибана американска колония обаче колкото и да недолюбвам рашките съм за тях мамка му и прасе! Яд ме е на тия резняци, яд ме е на цялата робска политика, яд ме е даже на задръстванията по София! Искам да стане една хубава война да се поизчисти малко сганта и да се започне на чисто. Аз ще съм на страната на рашките. Другите явно не ме кефят.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Ще бъдеш разочарован. Прашчай турецкий паток, прашчай АЭС и т.н. - тов. Путин няма да си резне тия проекти. Може да се опита да свали Ердоган, ама да видим как ще го направи. Наш Боко го гътна навремето с едни протести за цените на тока, тука да видим.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Мдаааа, не вярвам открито да се запукат. Най-вероятно Путин ще действа и той изотзадзе, много са му набрали на Реджеп заради протестите и другите простотии и много ще ме кефи да последва Кадафито, само с тая разлика че оня беще печен, а тоя си е долен мазен боклук!
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Дай Боже медведа да гътне анадолските манафи. Няма да изтрезнея една седмица.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Аз съм против рашките.
Ама на доган ага са му преброени дните, само дано "свалянето" му да не ни се засегне и нас, че сме комшулук.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Смърт за турците !!!

А какво имаш против турците? Скъсват се от бачкане и от плащане на данъци в хазната на Ердоганя, тука всяко трето МПС, търкалящо се по нашите пътища - кеф ти "Рено", кеф ти "Тойота", "Фиат" или автобус, е турска сглобка, всеки трети климатик или хладилник е правен в Турция, кат рачат да протестират против ислямизацията, ядат яко бой от полицията на Ердоган. Да сваля Путин Ердоганя, ама що да ги изтребва турците, нема да внасяме евтини коли и бяла техника чак от Китай, я (сами стана ясно, че не можем да сглобяваме дори - ей "Made in Ловеч" е достатъчна илюстрация)? Па ако руснаците ако престанат да "ваканцуват" в Турция и там паднат цените, имам един дълъг недовършен списък с исторически и природни забележителности за посещение там.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Съмнявам се да се стигне до военен конфликт между Русия и Турция, поне на този момент, но не изключвам и бъдещи провокации от страна на турците. Тогава вече ще има необратима ескалация. Според мен най-вероятният развой на събитията е Русия да подкрепи кюрдите, като им достави оръжие и на Ердоган ще се наложи да решава вътрешни проблеми, подобни на тези които създават в Сирия, защото кюрдите са милиони.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

В изявлението си Путин заяви, че Турция купуват петрол от ИДИЛ, като по този начин хранят тероризма. Работата е дебела. Може НАТО да остави турците насаме с руснаците.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

За съжаление не сме на спортно събитие за да "раздаваме" за и против. Ситуацията е тъпа и сериозна.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Аз така и не разбрах какво правят по дяволите Руснаците в Сирия, един вид комшията ми Иван на десетия етаж си бие жената, аз живея на първия - аз отивам и почвам да бия него.
От шума се дразни Драган който също живее на 10-тия, идва и ме почва мене.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

В изявлението си Путин заяви, че Турция купуват петрол от ИДИЛ, като по този начин хранят тероризма.

Отделно Лавров отмени среща, отзовават де що има турист от Турция, не че ще ги послушат де ама да не кажат после, че не са ги предупредили....Ердоган май ще прави свирки за извинение, а дано!
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Аз така и не разбрах какво правят по дяволите Руснаците в Сирия....

Сериозна база си имат хората там.....
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Вие сериозно ли?
Картата скоро виждали ли сте я? Как ще има конвенционална война в която Русия ще реши да се опълчи на Турция? Логистика, инфраструктура и т.н как ще ги докарат - на рашките им трябваха седмици да превозят малка част от армията си. Където с тази армия точно нищо не могат да направят, а и накрая и за вторични суровини няма стават самальотите им. Черно морският флот на рашките е зле спрямо турците, остават само крилати ракети където могат се свалят. Турция има много модерна армия, която е способна да отблъсне всяка регионална сила, дори и Русия - картата на света е добър ориентир що. Дори и за НАТО не говорим, Путин не е толкова луд, така че стига с тези фантазии. Или си мислите, че ще играят ядрени оръжия .....

Това, което ще стане е няколко дни показване мускули ще запише Путин някой друг пункт от рейтинга, ще се обтегнат връзките между Русия и Турция и отново газа и петрола ще се доставя от тях до Турция. Като цяло това може да направи логично Кремъл, ако не иска да жертва абсолютно всичко и накрая да плати цената на поражението, това все пак не е Украйна ... а забравих, може пак да претоплят Украйна, че там е лесно за рашките.
 
Последно редактирано:
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Поредната апокалиптична (баси трудната дума) тема.

Споко - нищо не е станало.

Ще подрънкат малко оръжия. Турция ще се извини, ще обещае, че повече така няма да прави. Руснаците и те ще обещаят повече да не нарушават турското въздушно пространство и всичко ще си дойде на мястото.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Не знам за сухопътна акция, но се очаква руснаците да насочат стратегическите ракети "Топол-М" към Анкара (ако вече не са ги насочили). Турците се осраха. Лакомията им за влияние, и блянове за Османската империя ще ги затрие...
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Не знам за сухопътна акция, но се очаква руснаците да насочат стратегическите ракети "Топол-М" към Анкара (ако вече не са ги насочили). Турците се осраха. Лакомията им за влияние, и блянове за Османската империя ще ги затрие...

И кво от туй?

Че то знаеш ли срещу Лондон от кога има насочени таквиз (а и не само срещу почти всички гадни капиталистически натовски столици).

Мислиш ли, че на жителите на Лондон/Анкара им пука или че изобщо на някой му пука че има насочено нещо срещу него - освен ако не е пистолет в лицето.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

На Лондон - не. Защото няма от какво да се притесняват. В Анкара обаче ми се струва, че има от какво да се притесняват още повече, че руснаците са убедени, че ударът е предварително подготвян.
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

още повече, че руснаците са убедени, че ударът е предварително подготвян.

Lindsey Hilsum, Channel 4 News International Editor, пита:

How come a Turkish TV crew was in the right place, filming in the right direction as Russian plane shot down? Lucky? Or tipped off?
RETWEETS - 880
LIKES - 461
11:02 AM - 24 Nov 2015
 
От: Турция - Русия пата кюта, на чия страна сме?

Толкова ли е трудно се разбере - турците са ги чакали, а руснаците са минавали както винаги мислейки, че нищо няма стане. В крайна сметка са ги гепали на гюме, но това не оправда преминавани на ВВС дори и с няколко стотин метра. Ревем, че нелегално ни преминват границата и заставахте зад граничаря убил онзи от афганистан, но тук не го приемате след като има потъпкване на границата.

Влиза някой с взлом у вас, въоръжен - вие какво с хляб и сол ли ще го посрещнете?
 

Горе