Туул който проверява дали са уникални статиите ми

SS_BOY

Member
Tърся туул с който да мога да проверявам дали са уникални статиите ми преди да ги публикувам. То май няма такова животно но реших да пробвам :)
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

На повечето ми статии казва No results found for... Been copied? Defend your site with a FreeBanner. (sun) :D
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Програмката бива, ама типично в руски стил, дори да дам инсталация на английски, пак си е на руски ;) яко
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Добре де, програмата е много добра, НО какво правим, ако статия на български, която ще качваме в сайта си е преведена от английска, вече публикувана някъде?!?!? :(Уникалност 100/100% според програмата, но Гошо после - пляяс през ръчичките!!!!:cry:
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Едва ли ще има някакъв проблем, освен ако е не преведена директно през неговият преводач. По-тази логика всичко сайтове с двуезична поддръжка ще са наказани.
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Като почнете с тези дивотии кво пляска Гугъл "през ръчичките" все едно слушам Кац. Много думи за нищо.

Сигурният факт е, че уникалното съдържание е по-добро от неуникалното при равни други условия. Но това не означава че неуникалното се пляска където и да е. То евентуално се пльосва по-назад в зависимост от конкурентите или "оригинала". Зависи от качествата на сайта, дали е новина или статия тип авторска, ПФ на посетителите и много други фактори, които изграждат общата картина пред алгоритъма на търсачката. Но неуникална нормално написана новина е в пъти по-добре от рирайтвана до смислова безполезност статия с идеята да е над 70% по Адвего.
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Добре де, програмата е много добра, НО какво правим, ако статия на български, която ще качваме в сайта си е преведена от английска, вече публикувана някъде?!?!? :(Уникалност 100/100% според програмата, но Гошо после - пляяс през ръчичките!!!!:cry:

Тук грешиш. Той не работи така. Няма да имаш никакъв проблем с Гугъл.

Също искам да отбележа, че на скоро тествах някои неща с тази адвего, и смея да твърдя че не работи коректно според мен. Намира много малки фрази от много различни източници и после оцветява с жълто цели редове, а реално целия ред никъде не се среща, просто отделните фрази ги има на различни места (а те са примерно от сорта на "имало едно време", тоест популярни и от 2-3 думи, тоест не са копирани от никъде). И в крайна сметка показва много ниска уникалност на статия, която е уникална. Това става дума при подробна проверка и при стандартни настройки. Възможно е да има някакъв правилен начин на настройка, при който това се избягва, не знам.

Също видях, че никой не е споменал моето скромно тулче, което леко забързва търсенето на фрази от текста директно в Гугъл, което radev препоръча в началото на темата. За това ето, аз ще се саморекламирам малко -> http://tool4o.com/twin4o/
Единственото, което прави е да ви генерира 10 линка към търсене на 10 произволни фрази от текста с кавички в Гугъл. Но е по-скоро удобен за откриване на хора копирали статията, отколкото за това да се разбере колко процента е уникална дадена статия.
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Не може ли без тез 4-ки в туловете ти, не сме на mIRC клиенти вече.
 
От: Туул който проверява дали са уникални статиите ми

Не може ли без тез 4-ки в туловете ти, не сме на mIRC клиенти вече.

Помага за запомняне, уникалност и краткост.
 

Горе