Тъпа работа: Пощенска банка.

uni-web

Well-Known Member
Имам кредитни карти към тях. Онзи ден разбирам, че те си били определили специален срок за плащане. Внесъл съм си парите ден по-рано и ми слагат наказателна лихва.
Нямам думи вече дано се пооправят нещата , и никога повече няма да ги ползвам тея.
Как може ти си плащаш, а те те наказват. Трябвало да платя от 12-ти до 22-втори., а аз съм си внесъл парите на 11-ти.
Пълен смях, тея си правят квото им е на кеф :shock:
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Ами те ако банките не те ограбят, кой тогава?
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Да, обаче това си е доста тъпо, звънях им и в софия и ми го обясняват така, даже ми казаха , че уж щели да я махнат вчера като платих познай :D
Ами те ако банките не те ограбят, кой тогава?
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Това не е нищо
Аз на обб съм плащал лихва на лихвата на лихвата. Повече никакви кредитни карти. Просто не сме дорасли за тях.
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Да, обаче това си е доста тъпо, звънях им и в софия и ми го обясняват така, даже ми казаха , че уж щели да я махнат вчера като платих познай :D

един познат беше дръпнал пари от тех с лихва 7 процента
питай го след 5 години колко беше станала тази лихва- цели 14 процента
принуди се да дръпне кредит от ОББ и да погаси този
сега плаща на ОББ кредита само 9 процента
от тогиз и аз ги разкарах пощенска банка
вдигат си процентите спрямо световната криза
мен ко ме боли сайдера не моат само да пичелят я
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

За какво са ви кредитни карти?
аз никога не съм имал нито доход, нито желание да си изкарам такава. Кешовица и тва е :D
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Е кат нямаш догод от къде ти е кеша? Печаташ ли ги? :)
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Наложи ми се, сега няма да се обяснявам що и кво. Въпроса е , че лъжат като дърти цигани.
За какво са ви кредитни карти?
аз никога не съм имал нито доход, нито желание да си изкарам такава. Кешовица и тва е :D
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Нали за това има договори. Четете ги! :) Че се ебават с хората ебават се, но и хората не четат какво подписват. Нещо като условията за ползване на някой сайт - кой ги чете :)
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Виза. поне 10 символа.
хм, това е доста странно, какъв вид е картата (Виза, Мастер, ...)?
 
Е ако си ги платил на 11 през друга банка е възможно да стане. Няма да се плашиш, не вярвам да е голяма наказателната лихва, просто вече ще знаеш, че кредитна карта не се взима никога!!!
 
От: Re: Тъпа работа: Пощенска банка.

Е ако си ги платил на 11 през друга банка е възможно да стане. Няма да се плашиш, не вярвам да е голяма наказателната лихва, просто вече ще знаеш, че кредитна карта не се взима никога!!!

а дебитна
знаеш ли че някои банки ти издават карти ей така за спорта
и после след години те търсят не си влагал такса карта за подръжка на сумата
ай сиктир пари нема да им дават
 
От: Re: Тъпа работа: Пощенска банка.

Не е през друга банка, а кеш на каса. Просто, не мога да го разбера това: Ами ние си имаме и определяме срока в който трябва да заплатите, а никой не ти казва нищо. Пък после ти лющят лихви наказателни щото си избързал един ден.
Месеца започва на първа дата, не на дванайста. И какъв е този период за плащане по-малък от месец.
Като си плащам другите неща, има определена дата но тя е в рамките на месец, и хората си пращат съобщения и работи за да знам. Тук съм си оставил и мейлите и всичко , а няма нито мейл нито нищо. Сещат се да пратят смс обаче за наказателна лихва.
И не е въпроса в сумата, въпроса е в това, че кой-знае колко пъти вече и колко хора са цакали така.
Е ако си ги платил на 11 през друга банка е възможно да стане. Няма да се плашиш, не вярвам да е голяма наказателната лихва, просто вече ще знаеш, че кредитна карта не се взима никога!!!
 
От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Има и друг момент. Ако лимита ти е 100лв ( например) и си теглил един месец 30лв, втори 30лв и т.н., внесените пари на 11-ти са отишли за стария период и затова ти начисляват таксата. На практика не си внесъл за текущия период.
Колкото до Пощенска... На времето изплащах сумати време една "кредитна" карта от първите... Тя даже не беше и кредитна а обикновена пластика. Euro Line май се водеха..
Изплатих си задълженията и избягах с писъци от гръцките тарикати
 
Re: От: Тъпа работа: Пощенска банка.

Те добре че другите не са никак тарикати .... само гърците са тарикати, можеш ли да ми посочиш хубав кредит или добра кредитна карта? Не нали, защото просто няма такова нещо! Лично аз съм закривал много лесно кредитна карта при тях (пощенска) отколкото се блъсках с ДСК! Внесох парите в ДСК и отидох да подам заявление да я закрият, хубавците или тарикатите обаче казаха да дойда след 60 календарни дни и чак тогава ще мога да я закрия, като през този период не трябва да има движение по картата. Дотук горе долу добре, но след първия месец, тарикатите начислили процент от годишната такса. Плащам го аз и отивам на 62-ия ден да закрия вече картата, но оттам ми съобщават че е имало движение предния месец затова да изчакам още един месец и тогава да дойда! Чак след третия месец успешно успях да избягам от ДСК!
Има и друг момент. Ако лимита ти е 100лв ( например) и си теглил един месец 30лв, втори 30лв и т.н., внесените пари на 11-ти са отишли за стария период и затова ти начисляват таксата. На практика не си внесъл за текущия период.
Колкото до Пощенска... На времето изплащах сумати време една "кредитна" карта от първите... Тя даже не беше и кредитна а обикновена пластика. Euro Line май се водеха..
Изплатих си задълженията и избягах с писъци от гръцките тарикати
 
Re: От: Re: Тъпа работа: Пощенска банка.

Е дебитна карта няма как без нея, нали някъде трябва да си получаваш я заплата, я някакъв друг превод, иначе е вярно че си вървят едни такси на издадени от банките карти и ти се обаждат след една, две години, когато дължиш 100 - 200 лева. Преди време успях да си издам една карта без такса, но просто бях на такава работа и още си я ползвам, но добре че ме подсети за една карта в Булбанк, минаха 30 месеца и ни вест, ни кост от тях, явно скоро ще ме изненадат!
а дебитна
знаеш ли че някои банки ти издават карти ей така за спорта
и после след години те търсят не си влагал такса карта за подръжка на сумата
ай сиктир пари нема да им дават
 

Горе