Тъпифоните се завръщат. Ура!

Няма да имат голям успех. Вече само бабичките и дядовците ( и то най-старите ) използват "тъпифони. След като ние станем бабички и дядовци обаче, това нещо няма да го има.
 
Няма да имат голям успех. Вече само бабичките и дядовците ( и то най-старите ) използват "тъпифони.

Нещо си зле с данните. Ще се изненадаш какъв голям процент от уебмастърите, а също така и от хората предпочитат "тъпифони".
 
Една позната тия дни разправяше че си е взела тъпифон и ще разкарва умния телефон, че и е писнало от него..
Така че за тази ниша ще си има клиенти винаги, и аз бих си взел един с копчета /поне последния такъв дето имах му караше по 2 седмици батерията/
 
Старият ми SE K810i бе в пъти по-практичен и полезен от сегашният ми умник с 16 мегапиксела и 10 кратно оптично увеличение.
Сензорният дисплей има толкова недостатъци, че не ми се описват.
Познавам немалко хора с 6 цифрени доходи, дето не щат и да чуят за умен телефон.
 
Аз никога не съм ползвал умен телефон, и моите наблюдения са че нещата вървят на зад.
Трябва да се отчете и манията по преследване и подслушване.
Освен всичко аз продавах доста добре и това.
http://magazincheto.info/433-мини-телефон-aiek-м5-bluetooth.html
 
Поразгледах новата Нокиа, ами според мен не си заслужава парите, но ще разчитат на носталгията и пак ще избушат с продажбите :)
 
Каквоооо, това истина ли е, че телефоните с копчета излизат пак на мода? Язък, минал съм се! Таман за Нова година успях да си купя смартфон. Сега трябва да го продавам! :(
 

Горе