Търговия в Amazon - въпрос относно акаунт

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от Alexander_B, Ян 17, 2018.

1. Alexander_B

Alexander_B Member

Рег.:
    Септ 12, 2016
    Съобщения:
    104
    Харесвания:
    0
    Точки:
    16
    Здравейте,

Бих искал да задам един въпрос, тъй като до сега не съм търгувал през платформата на Amazon.

Разполагаме с продукт, и пряка връзка с производителя. Ще продаваме на принципа на дропшипинг. Продуктът е доста нишов и има сравнително малко предлагане.

Въпросителната е следната:

Продажната цена не е малка и здраве и живот ако се продава ще се продава. В този случай трябва ли акаунта да е бизнес и има ли изобщо такава такава опция?
    Може ли да се мине с обикновен акаунт?

Стоката ще се изпраща директно от производителя, като ние няма да имаме контакт с нея. Продукта спада към хранителната промишленост. Всички отговорности за правилния му транспорт са задължение на производителя.
    Фактурите също ще се издават от производителя.

В този случай, ако регистрирам бизнес акаунт ще трябва ли да се въвеждат данни на фирмата производител?

Може би имам и още въпроси но за сега като начало е това...

Моля, който може да съдейства!

Благодаря

2. Modular

Modular Member

Рег.:
    Май 29, 2009
    Съобщения:
    89
    Харесвания:
    12
    Точки:
    8
    За кой Амазон става въпрос - САЩ или европейския ?

3. Ohridski

Ohridski New Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Пиши ми на имейл marinov.georgi90@gmail.com за да мога да отговоря на всички въпроси,които имаш
    За Амазон :)

4. Alexander_B

Alexander_B Member

Рег.:
    Септ 12, 2016
    Съобщения:
    104
    Харесвания:
    0
    Точки:
    16
    Благодаря ви!

5. alo666

alo666 New Member

Рег.:
    Февру 10, 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,
    Бих искала да попитам ако си направя акаунт в amazo.com да продавам като фирма след това ще мога ли да го ползвам и за amazon.co.uk?
    Благодаря

6. kemo69

kemo69 New Member

Рег.:
    Септ 20, 2016
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте.

Ако може и аз да попитам нещо за Amazon.

Ще имам ли проблеми ако продавам от България в Amazon.co.uk или Ebay в Англия. В момента купувам стока от Китай, но в малки количества за продажба с цел допълнителен доход. Нещата тук горе долу се купуват и за напред ако случайно се увеличат продажбите мисля си за фирма, за да е изрядно всичко.
    Имам сериозен човек в Англия, искам да му пратя стока от тук или не знам може би директно от Китай, а той да ги изпраща към купувачите.

Имат ли някакви закони за онлайн продажби както тук? Трябва ли да имам фирма за да направя акаунт и да продавам там? Предполагам че за няколко продажби няма да имам проблем, но знам ли... Не знам как да създам акаунта и как ще изпращам стоката ако се продаде. От мое име ли трябва да е или на този който живее там?
    Не искам да се забърквам в неприятности не съм наясно с нещата за това питам ако може да дадете съвет ще съм много благодарен.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice