[Търг]Продавам система за новини

cToKaTa

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Демо Валиден HTML
Със CSS валидността имам проблем с 2 класа , които трябва да оправя , а другите грешки идват от стара версия на CSS файл на jQuery-то ,но си излиза перфектно под всички браузъри и резолюции . (трябва да го поизпипам малко , но общо взето това представлява системката) При евентуален купувач ще му оправя каквото иска под нея .
Снимки от админ панела:
Добавяне на новини:
4815.png

Картинки се добавят от компютъра , но с възможност за изрязване и създаване на умален размер - всичко онлайн и хипер бързо
Добавяне на категории и бан система:
4816.png

Управление на новини:
4817.png

Управление на секцията Приятели :
4818.png

Сайта по принцип е защитен от хакери , ако пробвате да го хакнете спокойно не съм сложил истински вирус ...
За въпроси на ЛС или в темата ...

Начална цена на търга 25лв.
Стъпка 1лв.
Край 23.07.2012год.
 
От: [Търг]Продавам система за новини

има ли линк към демо
 
От: [Търг]Продавам система за новини

уникални ли са и колко на брой

Найстина те признавам за спамер.
Човека дава система, не сайт за новини.
Админите явно спят.
 
От: [Търг]Продавам система за новини

мерси за линка
 
От: [Търг]Продавам система за новини

Харесва ми системката. Ще я закупя но само ми пиши на скайп dzver4o_96
 
От: [Търг]Продавам система за новини

ако не е продадена системата можели да ми пишиш 1 ЛС ?
 
От: [Търг]Продавам система за новини

Малко извън темата, но нода не спря да свети в червено при опит да отворя демото.
Това не определено не прави добро впечатление.
 
От: [Търг]Продавам система за новини

темата е от 21-07-12, 09:16 , не знам кой я е възродил ...
преди няколко месеца пробвах иновативни решения със защитата против SQL Injection ... и в частност когато някой се опита да въведе "<;' или подобни знаци в url-то , да му се появява едно js прозорче , в което излиза следното :
5328.png

и да го банва , но за жалост беше експериментално и така и не го оправих , а просто трябваше да добавя едно \n ... вместо да слага в .htaccess следния запис "Deny from all 102.413.43.433**" , то спира достъпа на сайта до всички ...
А относно защо антивирусната ти гърми имам следните отговори :
със сигурност файловете не са заразени с нищо и най-вероятно заради множеството "хакери" , които се изредиха да публикуват коментари "alert(xss inject..) " и т.н. или да тестват да пробият ... (всъщност не ви закача вирус , надписа е fake)
Тази система отдавна не съм я поддържал ... а и периода в който е писана темата от преди 6-7месеца ли колко се падат ...
 
От: [Търг]Продавам система за новини

Готино си го замислил това последното :) Кой знае колко време са загубили хората да се очистят от твоя вирус ... или да го намерят :D
 
От: [Търг]Продавам система за новини

Като гледам доста хора от тук се правят на хакери.

Всеки нов пост с линк към сайт моментално е подложен на атаки.

Но тези неща и баба ми ги може вече.

Уникално демо и аз мога да направя точно за това.

Направо изключвам Сървъри ........
 

Горе