Търг - търся човек да вкарва информация

ivo.apostolov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Казано направо искам да се вкарва информация в сайт.
Полетата са:
- Име
- Информация
- Адрес
- Град
- Пощенски код
- Телефон
- Е-мейл
- Уеб сайт
- Два чекбокса
- Снимки (до 8 )

Очаквам предложения за цена за 100 записа - САМО В ТЕМАТА. На лични няма да отговарям.
Запазвам си правото да откажа да работя с далия най-добра цена ако преценя (репутация, itrader или други съображения) или да не възложа работата, ако цената не ме устройва.

Ако имате въпроси, питайте. Край на търга, когато получа оферта, която ме устройва.
 
Последно редактирано:
От: Търг - търся човек да вкарва информация

Има един фактор който влия е на твоето предложение за работа.
Как ти работи системата за ъпване на информацията. Ако зарежда 5 минути самото добавяне, да си играя 10 дена за 20 лева ;)
Напиши средно колко време отнема 1 вкарване на данни.
Казвам го именно да няма сърдите и недоволни, че някой не си е свършил работата за тези пари или че работодателя плаща малко . :)
 
От: Търг - търся човек да вкарва информация

22лв./100 записа с гаранция за качествено изпълнение
 
От: Търг - търся човек да вкарва информация

Има един фактор който влия е на твоето предложение за работа.
Как ти работи системата за ъпване на информацията. Ако зарежда 5 минути самото добавяне, да си играя 10 дена за 20 лева ;)
Напиши средно колко време отнема 1 вкарване на данни.
Казвам го именно да няма сърдите и недоволни, че някой не си е свършил работата за тези пари или че работодателя плаща малко . :)
Можете да го видите и пробвате сами в сайта.
 
От: Търг - търся човек да вкарва информация

за момента съм избрал човек. по-късно ще се свържа с него, за да се разберем дали ще станат нещата. дори и да не станат съм избрал и резервен човек.
 
От: Търг - търся човек да вкарва информация

И все пак моята цена е 15 лева/100 записа.Плащането ще е след свършване на работата и само ако ти хареса :)
 

Горе