Търсачка за некоректни интернет потребители

Denitsa_PR

New Member
www.nip.bg - в този сайт можете да качвате информация за некоректни интернет купувачи и търговци.Въведете име,телефон,град и описание на ситуацията.Така преди да си изпратите пратките на някой,може да го поверите и ако фигурира в списъка,сами да прецените дали да му изпращате нещо.По същия начин можете да проверявате и търговци преди да купувате от тях.
 
Не се прави така :) Аз мога да вкарам баба ти, леля ти, вуйна ти и тн, па ходи после преценявай/доказвай кой има сестра и кой пралелинчо и изобщо кон боб яде ли.
Тоя сайт е за тотален бан. Или го правиш като хората или не се занимаваш с неща, който не разбираш, не можеш да обслужваш и още повече - не ти влизат в работата
 
Denitsa_PR - ще вкарам твоето име за некоректна. И после какво правим? ;)
 
Успешно добавихте информацията. Тя ще бъде прегледана от модератор и ако не нарушава етическите норми ще бъде видима във каталога скоро!

Какво по дяволите значи това??!?!?
 
Нямате ми имената,телефона и адреса и тези на баба ми,леля ми и т.н. Иначе си е вашо право да си пишете мнението. Както си го пишете по форумите. Реално сайта е един форум с удобна търсачка.
 
Нямате ми имената,телефона и адреса и тези на баба ми,леля ми и т.н.

Това да ти е проблема маце - не съм искал, не съм ги намерил! Не ми отговори на въпроса, пак ще го задам: И после какво правим с цялата тази простотия? ;) Или целта ти беше да си направиш реклама на сайтчето и да вземеш "жив" линк? ;)
 
за некоректни търговци ми харесва ... може да си плащат да изпаднат от списъка.
Това в случай че стане много популярно де иначе ...
В този ред на мисли , като ще омаскаряваш онлайн търговец е хубаво в регистрационната форма да има поле за URL
 
Изглежда интересно, може да добавя и аз някви хора, последно един ми прати прецакан телефон и после не си вдигаше телефона
 
Изглежда интересно, може да добавя и аз някви хора, последно един ми прати прецакан телефон и после не си вдигаше телефона

Сигурен съм, че самият ти си виновен за това - не знаеш от къде да си купуваш стоката, купил си стоката от някой фалшив магазин.
 
Всъщност от олх :( няма да повторя тази грешка

Не знам за другите, но за мен да се купува от ОЛХ е една от най-големите простотии, които можете да направите. Там само разни идиоти продават. Е, поне вече имаш опит и ще знаеш в бъдеще какво да правиш! :)
 
Не знам за другите, но за мен да се купува от ОЛХ е една от най-големите простотии, които можете да направите. Там само разни идиоти продават. Е, поне вече имаш опит и ще знаеш в бъдеще какво да правиш! :)

То е ясно братле - в друа държава където труда се плаща, за да не изпадам толкова че да купувам от олх на по добра цена.

Но определено ми харесва идеята да се споделят измамниците.
 
Това не първия подобен сайт/идея.
Според мен нарушава закона за личните данни и трябва да бъде изтрит веднага.

Кой истински търговец ще има време да "проверява" телефоните и имената на клиентите си преди да им праща стоката? Потвърждавайте по телефона всеки нов клиент и ще намалите непотърсените пратки. А риска от непотърсени пратки винаги е налице и винаги трябва да бъде предвиден от търговеца.

За некоректните търговци си има КЗП и OPC
 
  • Like
Реакции: Sky
то простотия е и да ти продадат неработещ телефон за 200 лв. и да не си вдигат телефона.

Как има такива хора и си заспиват нощем спокойно........
 
Идеята е супер, но това не нарушава ли личните данни и тяхното им съхранение ?
Т.е вие предоставяте тези данни на 3ти лица без съгласието на хората от " черния списък "
 
Идеята е супер, но това не нарушава ли личните данни и тяхното им съхранение ?
Т.е вие предоставяте тези данни на 3ти лица без съгласието на хората от " черния списък "

Не ги предоставяме ние,а хората които са ги въвели.Във форума на Olx тези данни са свободно въведени без проблем.Там има страници и страници с данни на хора,въведени от други хора,които се смятат за измамени.В сайта информацията е на същия принцип,но по-лесна за търсене,
 
Това не е добре обмислено и не е този начинът да се прави. Така и не ми отговори на въпроса: Какво ще стане, ако аз просто така, щото ти завиждам за нещо и взема те вкарам в този списък? ;)
 

Горе