Търсим фирма,която да на спонсорира

От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Е ша Ва спонсорира, колко му е
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Е ша Ва спонсорира, колко му е
Ако плаща за програмисти,домейни,хостинги той ще вземе цялата печалба,а ни % от печалбата,ако той самия разбира от javascript,jquery,ajax или flash и няма нужда да плати за програмисти,а само домейна и хоста и така печалбата ще е 50 на 50
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Ако плаща за програмисти,домейни,хостинги той ще вземе цялата печалба,а ни % от печалбата,ако той самия разбира от javascript,jquery,ajax или flash и няма нужда да плати за програмисти,а само домейна и хоста и така печалбата ще е 50 на 50

:lol: ти май нямаш спирачки
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Тоя глупец се завърна, за тия дето не си спомнят:


http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1395277 тук има инфо, а най-култовите:


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=31639

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30638 същата тема

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30066


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30638 - епично
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

тая оферта не е за изпускане :|
жалко, че не съм Neg,Net Info или Investor :(
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

аз влизам с лефче, ама ще бачкате за мен безплатно и след 6 месеца като ударим некой леф, ще дилим оферта?
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

аз влизам с лефче, ама ще бачкате за мен безплатно и след 6 месеца като ударим некой леф, ще дилим оферта?
Ние без това бачкаме безплатно,ако изкараме някой лев естествено,че ще делим.
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Ако плаща за програмисти,домейни,хостинги той ще вземе цялата печалба,а ни % от печалбата,ако той самия разбира от javascript,jquery,ajax или flash и няма нужда да плати за програмисти,а само домейна и хоста и така печалбата ще е 50 на 50

A вашия принос.....какъв ще бъде ?
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Търсим някоя фирма като Neg,Net Info,Investor която се занимава с уеб сайтове за да може да на спонсорира.Искаме да пуснем един голям проект между 3 системи социална мрежа,запознанства,забавления.Готови сме да се подписваме договор с фирмата.Ако някой се заинтересува може да пише в темата или на ЛС за повече информация.
Ето какво мога да ти кажа:

1. NEG в момента си развиват собствените проекти и нямат интерес, както и са зле с рекламодателите като цяло.
2. Netinfo пък след писане до началството в чужбина, ще те препратят тук и после комуникацията ще имре.
3. Investor.bg правиш няколко комуникации с тях, казват, че ще го мислят и после и те толкова са бизнес мозъци.

За MSKey даже няма да си отварям устата. Това, което се опитвам да ти кажа - направи си сам проекта и си гони сам нещата. Не позволявай да зависиш от някой друг, а когато се те, направо е обречена истуацията. Никой не е отворен за нови неща, може да бъдеш сигурен. Колкото по-малко работа има, толкова по-добре. Все пак заплатите са едни и същи и самоинициативата не е тяхна отличителна черта.

Тегли им една майна и си гради сам, не искай помощ от никой. Ако нямаш инвестиции, набери си. Ти по-най куция начин си тръгнал, да разчиташ на хора, които са там на заплата и не са мърдали в развитието си от години. Това, че са едни и същи от години, не ти ли говори, че и те не са много бизнес мисъл? :) Да, най-големите медии в Бг, ама какво от това. То като гледам не видгат високо летвата. :D :D :D
 
Последно редактирано:
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Човече, ако не си българин си оправдан. Ако българския ти е матерен език... бЕгай обратно в училище и след нЕколко години ела пак!!!
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Човече, ако не си българин си оправдан. Ако българския ти е матерен език... бЕгай обратно в училище и след нЕколко години ела пак!!!
Какво ми има на правописа?
 
С едно съм съгласен, не разчитай на никой. И най-вече не разчитай на случайности. Вярвай в себе си и в това, че след няколко месеца/години ти ще си лидер в нишата или ще си постигнел нещо, което ще привлече вниманието на всеки потенциален рекламодател. А един рекламодател иска ли да е при теб, никоя рекламна агенция или друго подобно животно не може да го спре. Ако го спре, то минават покрай него. Твоята работа е да го направиш и да стигнеш този момент. Важно е да се съсредоточиш върху това, а не да търсиш някой да делката. Ако ти трябва партньор за съвместна работа, намери си, ще ти е по-лесно. Но не седи и чакай някой от другите бизнеси да вземе да ти помага. Те реално за това са стигнали там, защото не са се разсейвали с отделни неща от това, което са си.
 
Търсим някоя фирма като Neg,Net Info,Investor която се занимава с уеб сайтове за да може да на спонсорира.Искаме да пуснем един голям проект между 3 системи социална мрежа,запознанства,забавления.Готови сме да се подписваме договор с фирмата.Ако някой се заинтересува може да пише в темата или на ЛС за повече информация.

и за кви пари иде реч?
кво печели спонсора?
ти сериозно ли си вярваш, че някой дето иска да инвестира 100 лв някъде ще си прави труда да ви пише ЛС за да разбере дали и вие ще му загубите времето

пак ти перпоръчвам - смени си ника, с тоя варез звучиш пубертетски смешно и несериозно
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Какво ми има на правописа?

Нищо му няма. Нито запетайки на място, нито довършени изречения, нито правилно изложени мисли.

Прегледах други твои теми и видях, че си на 16. Супер! Имаш амбицията да направиш нещо и това е похвално. Все пак като напишеш нещо го прочети преди да кликнеш бутона за публикуване...
 
Re: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

видях, че си на 16

Верно? Абе ние на 16 само се натискахме с момичетата кво им става на тия деца днес?!?!
 
От: Re: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Верно? Абе ние на 16 само се натискахме с момичетата кво им става на тия деца днес?!?!

Е, те се натискат и с момчета :) По-напред са...
 
Re: От: Re: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Е, те се натискат и с момчета :) По-напред са...

брлуууяяяяяяя

с риск да прозвуча като закостенял дърт пръч ще публикувам това

Diarrhea-symptoms.jpg
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Първоначално си викам - бре момчето е объркало заглавието "Търсим фирма,която да на спонсорира", но после като се зачетох, изпаднах в потрес :D !
 

Горе