Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

NewbieMe

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Малко не по тема, обаче виждам че много професионалисти разглеждат поста - може ли някой да помогне да намеря профи програмист който има във портфолиото си сайтове като bazar.bg и mobile.bg?
 
Здравей и добре дошъл при нас. ;)

Отделих ти поста в отделна тема, за да може да привлечеш повече внимание, ако търсиш такъв човек за твоя проект.

Тук може да дадеш и още повече информация за това, което искаш да създадеш или купиш, вярвам, че ще се отзоват хората. Успехи и приятен престой тук с нас.

П.П: Ако има нещо, пиши ни. ;)
 
От: Re: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

Blinky, много благодаря.
 
От: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

Здравей. Понеже съм нов потребител не мога да пиша на лични. Ще помоля за ел.поща. Благодаря
 
От: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

Здравей. Понеже съм нов потребител не мога да пиша на лични. Ще помоля за ел.поща. Благодаря

А аз се чудя да се смея ли, да плача ли... :cry:
 
От: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

Изтрийте си малко от писмата, защото не могат да ви се изпращат такива, пощата ви е препълнена. Писах ви и ви изпратих скайп и един примерен сайт, като поясних в писмото какъв софтуер използвам, като цяло отговаря на вашите изиквания. Можете да пишете на email [email protected] с повече информация.
 
От: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

А аз се чудя да се смея ли, да плача ли... :cry:
Смей се над себе си - Изискват се 10 поста, регистрация от 10 дни и да нямате негативна репутация за да отпаднат ограниченията които има за новите акаунти, включително изпращането на лични.
 
От: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

Правили сме и двата сайта. Пишете на лични.

Здравей. Понеже съм нов потребител не мога да пиша на лични. Ще помоля за ел.поща. Благодаря
 
От: Търси се: Програмист правил сайтове като bazar.bg и mobile.bg

Ей, новия - СТИГА СПАМИ!!!!
 

Горе