Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Привет Уебмастъри!

Задачата е:

  • писане на 2-3 статии/ден за блога, всеки с мин. 350 думи. (статиите не трябва да са копирани, но се позволява превеждането)
  • подбор на хубави снимки за статиите (от гугъл изображения е най-лесно)
  • споделяне в соц. мрежи като фейсбук, туитър, гугъл+, свежо и т.н. след написване на статиите (Изисква се старателно публикуване, а не просто за да има там линк. След това се изпраща репорт с линкове за всяка една статия). След споделянето се очакват близо 1000 посещения/ден. Под 1000 посещения имам предвид посещенията за деня, общият брой посещения за блога, а не за всяка една статия.
Теми, по които могат да се пишат статиите:

Новини, Спорт, Здраве, Лайфстайл, Технология, Бизнес, Космос, Политика, Филми и ТВ Сериали, Коли, Свят, Интернет и т.н. Общо взето, това което ще привлече вниманието на читателя.

Работното време се определя от вас, като изискването е да се извърши задачата за деня.
Плащането става чрез Вестерн Юнион в края на месеца.

Възнаграждението: (само на ЛС)

Кандидатите, които имат портфолио са с предимство пред останалите!
 
Последно редактирано:
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Освен писането на статии и ориентировъчни посещения дневно, пишещия трябва ли да гарантира и кликове по рекламите за деня, че ми стана интересно :) , нямаш ли и градинка за прекопаване или нещо прах да забърше из къщата и да запълва времето докато не пише статии :)
 
От: От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

пишещия трябва ли да гарантира и кликове по рекламите за деня, че ми стана интересно :)

Не! :)

нямаш ли и градинка за прекопаване или нещо прах да забърше из къщата и да запълва времето докато не пише статии

Към момента няма такава опция, за съжаление, но когато е възможно, ще ви пиша. :)

Хубав, весел и усмихнат ден!
 
От: От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Не! :)



Към момента няма такава опция, за съжаление, но когато е възможно, ще ви пиша. :)

Хубав, весел и усмихнат ден!
С нетърпение ще очаквам да ми пишеш или ако искаш и телефон да ти оставя да ми звъннеш като има нещо за "забърсване" :)
Ще се усмихвам целия ден, мерси :)
 
От: От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

С нетърпение ще очаквам да ми пишеш или ако искаш и телефон да ти оставя да ми звъннеш като има нещо за "забърсване" :)
Ще се усмихвам целия ден, мерси :)

Ще те разочаровам, за съжаление. Днес мислех, че е 1-ви април, пък то е било 3-ти. :)
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

А импресиите колко трябва да са!?

Няма изискване за този критерий.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Писах ви ЛС.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Няма изискване за този критерий.

Очаквах повече....
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

И как точно ще проверяваш за преведени статии? Още повече, че едва ли плащаш за журналист, който да сам да си събира материала по тези теми, пък и такава възможност физически едва ли би имал, така че гарантирано статиите ще са преводни, може би леко попреразказани, но така или иначе всеки превод е уникален малко или много.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Интересно ми е как очакваш от обикновен потребител, без собствени фейсбук страници, да ти споделя линковете в социалните мрежи? Вероятно искаш СПАМ, а това ще ти навреди повече на сайта, отколкото да ти помогне. Има вероятност дори да ти блокнат профила фейсбук, а едно на ръка е, че след първия линк в някоя по-голяма група с действащи администратори и получаваш БАН-А, което означава нови профили, одобряване и ред други глупости.. . Ама как да го обясниш на човек, който за 2-3 лева на статия от поне 350 думи и 1000 уникални минимум...
 
Последно редактирано:
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

1000 уникални... пускаш си една платена реклама във facebook и ще дойдат.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

1000 посещения на ден на статия? И това без да имаш фейсбук страница? Малко фантастично звучи.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

И как точно ще проверяваш за преведени статии? Още повече, че едва ли плащаш за журналист, който да сам да си събира материала по тези теми, пък и такава възможност физически едва ли би имал, така че гарантирано статиите ще са преводни, може би леко попреразказани, но така или иначе всеки превод е уникален малко или много.

Прав си, колега. Моята главна цел са посещенията, текстовете са на по-заден план.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Прав си, колега. Моята главна цел са посещенията, текстовете са на по-заден план.

Редактирах си темата. Под 1000 посещения имах предвид посещенията за деня, общо за блога, не за всяка една статия. :)
 
От: От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Интересно ми е как очакваш от обикновен потребител, без собствени фейсбук страници, да ти споделя линковете в социалните мрежи? Вероятно искаш СПАМ, а това ще ти навреди повече на сайта, отколкото да ти помогне. Има вероятност дори да ти блокнат профила фейсбук, а едно на ръка е, че след първия линк в някоя по-голяма група с действащи администратори и получаваш БАН-А, което означава нови профили, одобряване и ред други глупости.. . Ама как да го обясниш на човек, който за 2-3 лева на статия от поне 350 думи и 1000 уникални минимум...

В темата е посочено много добре какво искам. :) 1000 посещения поне на ден, но без спам. Ако нямате умения в тази област, оставете някой друг да поеме ангажимента, колега. :) Не искам спор, а работа.
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

След редакцията не виждам обявата да е станала по-малко абсурдна или пък да си написал КАК ТОЧНО ОЧАКВАШ ДА ПОЛУЧИШ тези посещения... Мисля, че доста добре съм доказал уменията си в тази област пред доста от колегите във форума, но явно НЯКОЙ ДРУГ не знае какво иска, но да ти подскажа, че с "трици, маймуни не се ловят".
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

След редакцията не виждам обявата да е станала по-малко абсурдна или пък да си написал КАК ТОЧНО ОЧАКВАШ ДА ПОЛУЧИШ тези посещения... Мисля, че доста добре съм доказал уменията си в тази област пред доста от колегите във форума, но явно НЯКОЙ ДРУГ не знае какво иска, но да ти подскажа, че с "трици, маймуни не се ловят".

Какво не му е ясно на фразата "Споделяне в соц. мрежи", след 500 споделяния или след 1 000 000 споделяния ли ще докараш посещенията, не ме интересува. Аз искам да ми докараш 1000 посещения от соц. мрежи. Ако няма да си полезен, поне недей да ми пречиш в темата... Моля.

Всичко хубаво!
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Не разбрах по колко ст. си готов да платиш на посещение?
 
От: Търси се човек за писане на статии + популяризиране!

Не разбрах по колко ст. си готов да платиш на посещение?

Писах ти ЛС. Междувременно забравих да отбележа, че цената е за цялата работа общо.
 

Горе