Търся Дропшипинг доставчик

ecommerce

New Member
Здравейте,

Търся Дропшипинг доставчик на чисто нови маркови мобилни телефони и таблети, както и аксесоари за тях. Оферти за лаптопи, компютри, компютърна периферия и компоненти също представляват интерес за мен.

Нека всеки, който има предложения да ми изпрати лично съобщение (списък с предлаганите продукти, цени, условия на работа).

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: Търся Дропшипинг доставчик

Здравейте и весели празници!

Търсенето се разширява с дамски дрехи и обувки. Ако някой има предложения, нека да пише свободно :)
 
От: Търся Дропшипинг доставчик

И малко разяснение, понеже стана доста объркващо написаното от мен:

Набираме доставчици за 2 онлайн магазина. Не е задължително да се работи на принципа на Дропшипинг. Доста удобен вариант е продуктите да се изпращат до нас като се правят търговски отстъпки.

Интересуват ни предложения за: мобилни телефони и аксесоари за тях, таблети, лаптопи, смарт часовници и други продукти в областта на IT; качествени дамски дрехи и обувки, козметика, мъжки дрехи и обувки.

Важно уточнение е, че се интересуваме само от чисто нови продукти.
 
От: Търся Дропшипинг доставчик

Предлагам ЕЛЕКТРОНИКА с над 10 000 артикула
 
От: Търся Дропшипинг доставчик

Предлагам ЕЛЕКТРОНИКА с над 10 000 артикула

Ако може малко повече инфо или продуктов фийд(не мога да изпращам лични съобщения )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Re: От: Търся Дропшипинг доставчик

Ако може малко повече инфо или продуктов фийд(не мога да изпращам лични съобщения )

Може да сложиш още 3 мнения по общите теми, като гледай да не са в офтопика и кофата, за да имаш права да пращаш. Вече за пазара и още опции, мини над 10 поста, времето, което си прекарал тук го имаш, повече е от 10 дни определено. Успехи с начинанията.
 
От: Търся Дропшипинг доставчик

Да ще го направя. Благодаря :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
От: Търся Дропшипинг доставчик

намери ме в скайп " mladtehnik " за да поговорим повече.
 

Горе