Търся: Дропшипинг на градинарски пособия

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте на всички!
Търся си човек, който да предлага разни градинарски пособия за дропшипинг. Наскоро направих един форум: http://gradinamax.info
Е, на субдомейн смятам да направя онлайн магазин. Но ми трябват разни неща за нещо като дропшипинг...по - скоро всякакви градинарски неща:
Люлки, соларни градински лампи, пластмасови столове и маси за градина, лопати, храсторези, бензинови резачки и т.н и т.н....
Идеята е следната:
Двата сайта си правят взаимно трафик, тъй като единия ми е на субдомейн. Така се развиват по - бързо. Така и вие имате печалба.
Качвам Вашите продукти на сайта си, някой ги поръчва, като след това аз ги поръчвам на Вас. Ако е платил чрез Pay Pal или Ипей, Ви превеждам цялата сума отново по пейпал или ипей. Ако обаче иска да плати чрез наложен платеж, Вие просто ми превеждате след извършване на продажбата моята надценка.
Пример:
Давате ми храсторез на цена 100 лв. Аз го слагам на цена 120 лв. След извършване на продажбата ми превеждате 20 лева.
Ако искате да поемам доставката, в което нямам нищо против - ми представяте и фактура ( касова бележка ) от нея и Ви я превеждам.
Приемам плащания по Пей Пал или Ипей ( По избор ). Ако някой иска да добави начин на плащане, ще се договорим.
Независимо дали поръчката е осъществена, ако сме се договорили да Ви платя доставката - плащам.
От Вас се иска да ме уведомявате ако нямате продуктите в наличност, защото не смятам да се червя пред клиентите.
Предпочитам ( дори настоявам ) да не се подписват договори, тъй като така можем да прекратим работата си по всяко време, ако някой послъгва или пък ако изобщо нещо не ни хареса. Лични срещи не правя, заради натрупан опит от психопати. Мисля, че така нещата ще бъдат добре, ако искате нещо - готов съм за сделки.
Контакти:
Skype: ivajlo.angelov74
E - mail: [email protected]
Лично съобщение във форума
Тук, в темата


Ако някой не го устройва, не държа да му слушам мнението. Няма да гледам почти темата тук, защото знам, че ще има тролове.

С потребители, които са регистрирани преди по - малко от 6 месеца, нямат 300 поста и положителен трейдър ще работя публично, тоест - ще се знае всичко за работата тук, в темата.


Поздрави,
Ивайло Ангелов
 
Последно редактирано:
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Извинявай за офтопика обаче на няколко места срещам вече дропшОпинг, каква е разликата с дропшИпинга, не е ли по-правилно второто?
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Извинявай за офтопика обаче на няколко места срещам вече дропшОпинг, каква е разликата с дропшИпинга, не е ли по-правилно второто?

Еми до колкото аз знам са нещо като дублетни форми, но не съм сигурен. :)
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Извинявай за офтопика обаче на няколко места срещам вече дропшОпинг, каква е разликата с дропшИпинга, не е ли по-правилно второто?

Няма такова нещо като дропшопинг, просто сольо и пульо чул недочул, нито се позаинтересувал какво е туй нещо аджеба. Затова се случва толкова често да срещаш този измислен термин. Термина идва от отдалечена доставка, тоест ти продаваш нещо, чиято доставка се грижи друг, който реално ти изплаща хонорара и правилното назоваване е дропшипинг.
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

:lol: :lol: Смятам че е разумно поне да научиш как се казват нещата че иначе няма да те приемат на сериозно. http://en.wikipedia.org/wiki/Drop_shipping
Думата идва от shipping (доставка), а не от shopping (пазаруване)

п.с. извинявай за любопитството, но гледам че предлагаш развиване на форуми, а твоя форум защо не си го развиеш?
п.с.. гледам и че статии предлагаш, представям си какво пишеш щом бъркаш такива елементарни неща
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Попитах, защото срещам и руснаците, често го бъркат и викам да не съм аз нещо в заблуда и да съм пропуснал някакъв нов термин:)
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

:lol: :lol: Смятам че е разумно поне да научиш как се казват нещата че иначе няма да те приемат на сериозно. http://en.wikipedia.org/wiki/Drop_shipping
Думата идва от shipping (доставка), а не от shopping (пазаруване)

п.с. извинявай за любопитството, но гледам че предлагаш развиване на форуми, а твоя форум защо не си го развиеш?
п.с.. гледам и че статии предлагаш, представям си какво пишеш щом бъркаш такива елементарни неща

Ти нищо не можеш да му кажеш на него, едва си минал 300 поста, да не говорим за мен! :lol: А това за дропшОпинга, сигруно някои директор от Стеник му го е казал, щото той често си говори с тях. :wink:
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Веднага се намериха хора да осерат темата на човека - аман от специалисти по всичко в тоя комплексарски форум!

Има една много мъдра китайска поговорка - ''Ако не можеш да помогнеш, поне не пречи.'' Може и да не е китайска, но звучи толкова мъдро... направо китайски мъдро. Пък може и да е тибетска.

p.s. без да се заяждам с никой от вас, но точно хаховеца пише толкова неграмотно, че сякаш умишлено нарушава правилото за ''и'' и ''й'' - няма случай да уцели буквата. Та хайде малко по-снизходително, щом самите вие не сте безгрешни. :)
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Това, че човек няма възспитание не е мой проблем - казал съм, че ще извършавм контакт основно на лична кореспонденция. Пък те да си спамят - само ми вдигат темата.
В повечето теми от раздела си се пише дропшопинг, ама нали днеска е неделя и си нямаме работа...
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

@Ivajlo, за кратко време тук направи стотици постове, а форума ти седи празен. Прости си го инсталирал и нищо повече. Какъв трафик мислиш, че ще имаш, за да се върже някой да му предлагаш продуктите ти?! Съветвам те да го напълниш с качествено съдържание, да имаш някакъв сигурен трафик, форума да заприлича на градинарски и чак тогава вече мисли за суб-домейни и т.н.
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

@Ivajlo, за кратко време тук направи стотици постове, а форума ти седи празен. Прости си го инсталирал и нищо повече. Какъв трафик мислиш, че ще имаш, за да се върже някой да му предлагаш продуктите ти?! Съветвам те да го напълниш с качествено съдържание, да имаш някакъв сигурен трафик, форума да заприлича на градинарски и чак тогава вече мисли за суб-домейни и т.н.

Здравей,
Вероятно както ти си имаш маркетингови стратегии, така и аз си имам.
Не мисля стандартно, просто защото обмислям. Ако се сещаш....Форума ще го напълня, когато имма време. Ще намеря 1 свободен ден, в който да се развихря и да започна. :wink:
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Не знам дали знаеш, но форум се развива много много трудно. Пожелавам ти успех отново!
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Ето и по - подробно категориите:

Бензинови резачки
Моторни резачки
Напоителни системи
Маркучи
Лейки
Градински маси и столове
Градински люлки
Семена
Електрически косачки
Триони, чукове, тесли...

И други........
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Едно ъпченце да направя аС.

По-добре помоли админите да ти оправят заглавието.

След това развий сайта/сайтовете до поне 300-500 уникални посещения на ден и тогава мисли за монетизиране.
Не се надявай да продадеш дори една ръждясала лейка със сайт, дето и гошо не го знае - още не си оправил заглавието, не си оправил Н1, нямаш ключови думи, нямаш описание. А повдигаш тема за шОпинг!
Ако толкова ти е зор, ще ти дам да продаваш семена. Но ако за 6 месеца не продадеш нищо, ще ми платиш 100 лева. Без ДДС.
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Вискяра притежава ли градинарска ддс регистрация, та чак без ДДС? :D
 
От: Търся: Дропшопинг на градинарски пособия

Вискяра притежава ли градинарска ддс регистрация, та чак без ДДС? :D

:lol:

Вискяр, магазин за градинарски пособия не се прави само със семена.
И така оферта не ме интересува :)
 

Горе