[Търся] Копирайтър с брилянтен английски

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
... За:

  • написване на Sales Copy
  • пренаписване на текстове, които не дават кой знае колко възможност за творчество/разтягане на локуми и затова изискват много богат речник...
  • дописване на текстове
  • съчиняване на Client Testimonials
Topic-ът е продажба на физически продукти, е-магазини, афилиейт продукти и тем подобни.

Търся качествена, а не евтина услуга. Това не е търг за най-ниска цена. Напишете си спокойно тарифата.

Включете e-mail и някакъв вид портфолио - поне няколко примера. Без да видя предишна ваша работа, няма да мога да се възползвам от услугите ви.

ПС: Знам един копирайтър от форума, който има нужните умения, но ми трябват още варианти...
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

По добра от Lill няма във форума. Ако искаш да прегледаш нейни работи казвай. Аз си мисля, че точно тя ти е на ума, ама да кажа...
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

По добра от Lill няма във форума. Ако искаш да прегледаш нейни работи казвай. Аз си мисля, че точно тя ти е на ума, ама да кажа...
Да, точно нея имам предвид :) .
Виждал съм работата й.

Досега не съм получил оферти, затова хайде да речем че лееееко занижавам изискванията (ако сте се уплашили първоначално) - testimonials и 1-2 статии за артикъл директории може да не са чак толкова ошлайфани. Сейлс копито и другите работи очевидно ще гоня Лил да ги пише. А вероятно за няколко сайта ще трябва да се копирайтва и искам да знам дали още някой може да свърши тоя тип работа.
 
Последно редактирано:
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Само да спомена, че ако можете да пишете в spin формат е голям плюс... и наистина не се пишат трудно тия неща ( не салес копито ), тъй че пращайте на Noke оферти.
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

... За:

  • написване на Sales Copy

Чакай сега. За написване на сейлс копи първо ти трябва човек, който е писал такива. Пък после винаги може да го прегледа за грешки и пропуски, преводач или някой американец/ англичанин. Защо мислиш сейл копитата започват с цена от някоколко стотин долара?
Ами не може всеки да ги пише. Дори и да имаш перфектен чужд език, не може ли да грабнеш вниманието, да посееш желанието и т.н., ще имаш поредния грозен текст, ала "Кликбнак", а не текст, който продава.
Така, че не ти трябва просто копирайтър, а сейлс копирайтър.
 
От: От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Аз мога да пиша сейлс копита, ама на ингилийзки не звуча толкоз интелигентно и начетено :wink: .

Имам и нейтив инглиш спийкър дето да провери/коригира. Ама тва че си нейтив, не значи че си добър копирайтър. Затова предпочитам да се обърна към някой дето му е професия примерно. Не че аз не мога да пиша. Мога. И после ще намеря кой да ми ги коригира. Ама за мене това няма да е оптимално прекарано време. Ефективен съм в други области.

Казвам какво ни трябва - някой ако мисли че може да свърши нещо от изброените, да казва. Не е суперспешно, а и за по-нататък сигурно пак ще трябва...
 
От: От: От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Много благодаря за хубавите отзиви!!
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Не се наемам да кажа, че съм перфектна, но не ме е страх да се включа в надпреварата :)
Ако желаете, дайте мейл или скайп на zeleva @ yahoo.com, скайп: zel.mel
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Здравейте,

Бих искала да кандидатствам за по-нататък, щом ще ви трябват още копирайтъри. Английският ми е на отлично ниво, писала съм доста статии, ревюта за продукти и т.н. Моля свържете се с мен на скайп l_i_l_i_t_o , за допълнителна информация.

Лека вечер.
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Лили и Ели,

Отбелязал съм (болднато) в първия пост какво бих желал да ми пратите, ако ви интересува офертата :) .

ПС: Всяко нещо има значение. Примерно виждам, че не сте прочели внимателно от какво имам нужда. Предлагате ми скайпове за контакт (+ аз да ви намеря). Няма начин да осъществя първи бизнес контакт (ако си нямам вече някаква идея от човека) по Скайп. Особено с копирайтър. Има ли нужда да обяснявам защо?

ПС2: Настоящите поръчки са възложени. Но продължавам да приемам 'визитки' :) - пращайте, не се срамувайте. Може да намеря приложение на услугите ви по някое време. Или пък да ви препоръчам на някого.

ПС3: Държанието ми във форума няма много пресечни точки с държанието ми по време на работа. Може да ме контактвате дори ако сме се си нанасяли смъртни обиди из някоя тема. Инфото няма да се използва срещу вас или да повлияе пристрастно на бизнес-отношенията ни.
 
От: От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Здравейте,
естествено, че се запознах с изикванията Ви, но тъй като от скоро ползвам форума, нямам идея как да изпратя портфолио тук.
Иначе имам собствена фирма и се занимавам с бизнес от повече от деситилетие, освен това второто ми висше е в областта на бизнес комуникациите, тъй че смея да твърдя, че горе-долу съм запозната как се осъществяват бизнес контакти.
Поздрави и успех!
Елена

Лили и Ели,

Отбелязал съм (болднато) в първия пост какво бих желал да ми пратите, ако ви интересува офертата :) .

ПС: Всяко нещо има значение. Примерно виждам, че не сте прочели внимателно от какво имам нужда. Предлагате ми скайпове за контакт (+ аз да ви намеря). Няма начин да осъществя първи бизнес контакт (ако си нямам вече някаква идея от човека) по Скайп. Особено с копирайтър. Има ли нужда да обяснявам защо?

ПС2: Настоящите поръчки са възложени. Но продължавам да приемам 'визитки' :) - пращайте, не се срамувайте. Може да намеря приложение на услугите ви по някое време. Или пък да ви препоръчам на някого.

ПС3: Държанието ми във форума няма много пресечни точки с държанието ми по време на работа. Може да ме контактвате дори ако сме се си нанасяли смъртни обиди из някоя тема. Инфото няма да се използва срещу вас или да повлияе пристрастно на бизнес-отношенията ни.
 
От: От: От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Здравейте,
естествено, че се запознах с изикванията Ви, но тъй като от скоро ползвам форума, нямам идея как да изпратя портфолио тук.
Иначе имам собствена фирма и се занимавам с бизнес от повече от деситилетие, освен това второто ми висше е в областта на бизнес комуникациите, тъй че смея да твърдя, че горе-долу съм запозната как се осъществяват бизнес контакти.
Поздрави и успех!
Елена
Сакън, няма начин да седна да коментирам публично бизнес културата на хора, чиито услуги търся :) .
Поне не в тая тема.

Въпросът е, че Вашият отговор (така както субективното ми подсъзнание и опит го анализираха) на посланието ми остави смътно чувство в мен, че аз персонално и нуждите ми не са взети достатъчно насериозно :) . Съответно мисълта евентуално да ползвам услугите Ви породи някакво леко и смътно чувство на дискомфорт...

Това е първоначално впечатление, разбира се. И не се отнася за уменията Ви, понеже няма как да ги преценя добре от един пост само. За общото отношение към проблема ми става дума.

ПС: Лична бележка се изпраща най-лесно като се цъкне на ника на юзъра и се избере "Лично Съобщение".
 
От: [Търся] Копирайтър с брилянтен английски

Малко фийдбек да дам че на някой може да му се наложи да търси подобна услуга:

По-голямата част от работата свърши Lill. Както обикновено - много елегантно написани текстове, въпреки леко долнопробното естество на темата (демек не бяха на нивото й и даже ме беше малко срам да й искам такива работи...). Топ сикрет са и нема да ви ги покажа.

Ако Лил е заета или не може да ви насмогне, мога да ви препоръчам и една американска девойка - много добри и приятни за четене текстове пише, даже доста творчество и хумор вкарва тук-там. Тарифата й е $0.02-$0.03 на дума. Мейла й давам само на ЛС, ама малко по-нататък, че има да ми дописва ени работи и не ща да я занимавате с глупости...

Ако пък искате нещо по-йофтино и все пак читаво (естествено не толкова като горните 2), може да търсите jien в DP. Филипинка, пише мнооого по-добре от кой да е индиец. Тарифа - $0.01 на дума.
 

Горе