Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

galinstefanov

Well-Known Member
Някой разполага ли с работещ код за подновяване на .com домейн?

Благодаря предварително:)
Поздрави!
 
те взеха да ги правят някакви странни кодовете (този за $11.20 без прайвъси за този месец работеше до 13ти не за целия месец, купон на 7,99 не съм виждат от доста време ) и пускат само гадни май заради онзи плъгин за браузър който сам ти избира най подходящия много хора взеха да минават тънко.....

имах да подновявам малко домейни с праивъси минлата седмица обаче и нямаше код за тях и по около $20 ми се строи дебело - и ги премстих в internet.bs около 9 долара с фрии праивъси
местенето като подаваш кодове и в панела на го деди потвърждаваш мина за под един час...
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

PHD3 кода го имаше преди няколко дни на techbargains.com, но май вече е изтекъл. Това беше за $8.49
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

cjcrmn199 - 1.99$ Но не можеш да го платиш с paypal само с карта
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

cjcrmn199 и PHD3 ги пробвах преди това, но не работят за подновяване. Благодаря все пак. Продължавам да търся...
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Няма, работещ код за подновяващ com така и не намерих
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Доколкото разбрах в момента GoDaddy са деактивирали всички промо кодове за renewal и няма активни такива. Ако някой знае нещо по въпроса може да сподели.
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Доколкото разбрах в момента GoDaddy са деактивирали всички промо кодове за renewal и няма активни такива. Ако някой знае нещо по въпроса може да сподели.

Защо пък ще ги деактивират?
 
За да тестват колко може да изкарат :) това купон за май изтече 13 май няма друг пускан... за този месец от известно време режат купоните и вдигнаха центите - повечето хора ги е стах от местене и ще платят си мисля



аз онзиден пак местих домейни към internet.bs твърдата цена ми харесва и са с безплатно прайвъси.... като се престрашите да го направите веднъж местенето ви става рутина и е съвсем автоматик
време за местене час и нещо сайтовете си работят

реална работа:

местене на .ком

влизам в годеди канселирам си праивъсито 20 секунди, цъквам на ънлок и цъквам да ми изпрати кода за трансфер на админ мейла още 20 секунди, копирам кода от мейла 2 секунди

отивам в интернет.бс въвеждам domain.com,koda в поле за местене, попълват се днси (старите), данните ги има сеивнати ако не сте нов клиент => едно плащане , - три минути макс


връщам се в акаунта потвърждавам че всичко с данните за процес на местене... е ок, чета си Предприемач :beer: след 20 минути на админ мейла идва да потвърдя стартиане на процедурата по местенето (цъквам на линка потвърждавам).... те започват местене след няколко минути влизам в годеди и там от второто меню в панела с домейните потвърждавам изходящ трансфер.... домейна изчезва от годеди след 20тина минути е активен в интернет бс - 2 по 2две минути с три минути почивка и 20 минути начално чакане....

спестени парички: без купон код 19.99 долара (с някакво вградено промо 27%) с прайвъси в Дедито...... в итенет.бс 8.70 долара (с таксата) с безплатно прайвъси....... умножено по 4 домейна са си към 55 -60 лв.... ако любимия код който даваше 12.99 долара за домейн с прайвъси си работеше нямаше да се занимавам.... ама така за да ме мързи да свърша елементарна работа свързана с две отваряния на сайтове и няколко цъквания на мишка и да дам 55 лева не ми се връзваше....

другия месец пак така ще местя ако пак пуснат само кофти купони или купоните изтечат още преди средата на месеца...
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Също може и трансфер към namecheap. Имат код BYEBYEGD (Bye BYe GoDaddy), който прави $8-9 за прехвърлянето. Дават и безпалтно прайвъси към всеки домейн. Аз като имам мнпго домейни за подновяване, там ги мятам.
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Може и към http://www.namesilo.com/pricing.php

Всичко е фиксирано:

- прехвърляне $8.33
- регистрация (с ICANN таксата) и подновяване $8.99

Unlike many of our competitors who offer Free WHOIS Privacy for a limited time, we provide WHOIS Privacy for free at all times, no exceptions!
 
  • Like
Реакции: KISS
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

А някакви оплаквания от въпросните домейн регистратори? Или пък похвали? Че както татенцата свиха купоните, там стана сериозна сумата за подновяване. И май ще се местя. Дайте мнения.

@coolice: можеш ли да обясниш при местенето, кои DNS-и въвеждаш? Ако съм правил промени в DNS zone файла, не трябва ли да въведа DNSите на новия регистратор и там пак да направя същата промяна? Или има по-интелигентен начин?
 
Последно редактирано:
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

записвам се за темата
 
Re: От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

А някакви оплаквания от въпросните домейн регистратори? Или пък похвали? Че както татенцата свиха купоните, там стана сериозна сумата за подновяване. И май ще се местя. Дайте мнения.

@coolice: можеш ли да обясниш при местенето, кои DNS-и въвеждаш? Ако съм правил промени в DNS zone файла, не трябва ли да въведа DNSите на новия регистратор и там пак да направя същата промяна? Или има по-интелигентен начин?

Ами днсите който си ползвам, ето какво имам в предвид под същите:

Ако домейна ти е в Годеди и ползваш хостинг от мен и разположения на два континента ДНС Клъстър на http://coolicehost.com съответно ns1.coolicehost.com (в Холандия) и ns2.coolicehost.com (в Канада) във новия регистратор въвеждаш ns1.coolicehost.com и ns2.coolicehost.com и всичко минава без прекъсване и не се налага да въвеждаш други (така е при интернет бс) при някой предполагам може да се наложи да ги въведеш след като трансфера се осъществи

Ако ползваш дефултни от сегашния си регистратор и си насочил само А name към ипто на хостинга трябва да ги смениш със дефултните на новия регистратор (ако не въведеш никакви ще мисля ще ти сложи дефултни) и трябва отново да си въведеш ипто на хостинга

дано съм обяснил добре ако има въпроси пиши в темата
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Тия дни подновявах ком и няма кодове, прерових сума ти сайтове и нищо.
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

@coolice - разбрах идеално. Бях изключил, че се ползва DNS-а на хостинга. Мисля да направя като теб, ако няма купони, да се преместя към друг регистратор.

Записвам се за темата, ако колега похвали някой регистратор ... да си избера по-лесно.
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Е ако няма кодове за Годеди, отиваш в НеймЧийп :)
Няма какво толкова да му се мисли и да се открива топлата вода.
Макар че винаги е по-добре да имаш 3-4 вариант минимум за избор.
 
ако някой се чуди защо не предлагам домейни

1 Няма начин да дам по-добра цена от големите понеже ще съм риселър... Дори и да работя с най тънките опции за рисел с най голямо предплащане на 0 печалба само с цена да си избия разхода дори и на промоция цената ми стъпва на 15 (17 лв без промо) resellerclub.com/pricing (в еном е още по дебело http://www.enom.com/resellers/benefits-pricingplans.aspx) нейм чиип нямат риселър имат само апи....

2. Нямам никакъв контрол като риселър с новите ICANN правила ако ви спрат домейна от регистратора за верификация, нищо не мога да направя, домейна ще си го приберат обратно а по имиджа го отнасям аз ...
http://smallbusiness.foxbusiness.co...w-icann-rule-from-shutting-your-website-down/

Извода е ... вместо да предлагам цялата гама услуги и да поемам негативи, да предлагам само това което мога да го предложа по-добро от останалите....

А като съсобственик на уебмастърски форум ще си пишем в темите за промота, като видя нещо тънко трябва да споделям с останалите :)
 

Горе