Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Търся някой за развиване на фейсбук страници, чрез поддръжка – качване на снимки, публикуване на видео, статии, новини, диалози, организиране на игри с феновете и др.

Събирането на фенове към страницата не е задължително. За мен е важно качването на снимки през определен интервал от време.

За да не губим време искам да знам следното:
1. Цена за седмица или месец. / без значение за мен е това, но е добре да знам сумата все пак :)
2. Вие ли ще намирате снимки или аз да ви ги предоставям?
3. През какъв интервал от време ще се публикуват снимките? За публикуването може да използвате някой сайт.. не е нужно да сте нон стоп на компа и да качвате снимки.

Накратко: давам страницата и от вас очаквам качване на снимки.
Ако съм доволен ще ангажирам избрания от мен човек с още няколко страници. като начало ще започнем с една.

Моля, изпратете ми вашата цена и кратко инфо за начина на поддръжка.
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Имаш лс!
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Пратих Ви ЛС.
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Интересува ме и за моята страница vodo.bg напишете ми някаква оферта с цени на месец на лично
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Интересува ме и за моята страница vodo.bg напишете ми някаква оферта с цени на месец на лично

Срока за офтопика

Много хубав сайт си имаш vodo.

Мойте поздравления.
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Здравейте,обявата актуална ли е още?
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Аз също съм свободна и много искам да се занимавам с поддръжка на фейсбук страница. Ако си търсите такъв човек, моля пишете ми на лични!
 
От: Търся: Развиване на фейсбук страници чрез качване на снимки

Мога да помогна.Пиши на личен :)
 

Горе