Търся: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

galinstefanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Сайтовете трябва да имат трафик.
Минимум метрики, които се търсят DA 20+ / CF 20+ / TF 20+
Ако можете да предложите и написването на статията още по-добре.

Пишете с оферта и линк към сайта.
 
От: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

20лв за статия. https://sporttypebg.com
Ако искаш ние да ти я напишем:
- 20лв до 300 думи, и до 2 снимки предоставени от теб.
- 35лв до 600 думи, до 5 снимки + споделяне на статията в социални мрежи ( с педоставена от теб колажна снимка или направена от нас безплатно ) + свързване чрез линкове на статията в 2-3 наши статии. :)
 
От: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

20лв за статия. https://sporttypebg.com
Ако искаш ние да ти я напишем:
- 20лв до 300 думи, и до 2 снимки предоставени от теб.
- 35лв до 600 думи, до 5 снимки + споделяне на статията в социални мрежи ( с педоставена от теб колажна снимка или направена от нас безплатно ) + свързване чрез линкове на статията в 2-3 наши статии. :)

И за какво трябва да платя 50 лв? - https://gyazo.com/0810bb1b743f2b838c5c9448ec9eb2d8
Опитай пак ама при някого, който не знае за какво става дума.
 
От: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

Добре, успех в търсенето :) Няма нужда да опитвам при никого, аз зор за 50-60лв нямам :DD Подценяваш се нещо. Вдигни си критериите DA 24565400+ / CF 454200+ / TF 200000+ :)))
 
От: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

Добре, успех в търсенето :) Няма нужда да опитвам при никого, аз зор за 50-60лв нямам :DD Подценяваш се нещо. Вдигни си критериите DA 24565400+ / CF 454200+ / TF 200000+ :)))

След като нямаш зор, защо предлагаш? Още повече, че съм посочил МИНИМУМ метриките в началото на темата.
Аз пък парите не ги намирам на пътя и заради това плащам само ако си струва.
Определено се опитваш да ми "пробуташ" да си купя статия в сайт с нулева стойност за SEO цели.
 
От: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

Не, исках просто да помогна. Дори не съм видяла какви са тези глупости, метрики и тн. Цените което съм ти предложила са за написване на статия, ти ако искаш и в силабг си я качвай после. Ама се съмнявам и те да покриват изискванията :O

Собствениците на сайтове ( с добра SEO стойност, каквато ти трябва ) дори не подозират че съществува сайта предприемач.ком. Още по-малко пък за някой, който щял да им плати, за да си качат статия за добавки. Е нали така им спъваш продажбите. Кой ли ще се мине?. Метриките на дали имат някакво значение за който и да е сайт, ако самият той изпълнява това за което е направен.
Виж файлът 14032
 
От: Търся: Сайтове за публикуване на статии за хранителна добавка

Не, исках просто да помогна. Дори не съм видяла какви са тези глупости, метрики и тн. Цените което съм ти предложила са за написване на статия, ти ако искаш и в силабг си я качвай после. Ама се съмнявам и те да покриват изискванията :O

Собствениците на сайтове ( с добра SEO стойност, каквато ти трябва ) дори не подозират че съществува сайта предприемач.ком. Още по-малко пък за някой, който щял да им плати, за да си качат статия за добавки. Е нали така им спъваш продажбите. Кой ли ще се мине?. Метриките на дали имат някакво значение за който и да е сайт, ако самият той изпълнява това за което е направен.
Виж файлът 14032

Собствениците на сайтове каквито не си и подозирала, членуват във форума, но не пишат. И не пишат заради хора като теб, защото само ходите да правите офтопик мнения във всички теми.

@Blinky ако му остане време може да разчисти офтопика (мерси) :)
 

Горе