Търся Фейсбук страници (български)

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Както се подразбира от заглавието, търся български Фейсбук страници, които да са над 10к. Не ме интересува по какъв начин са правени, нито от кога са. Предлагам цена 1 ст. на фен, като плащам след прехвърлянето на страниците (iТrader 46 (100%) е достатъчно основание за коректността ми).

Предложения давайте на ЛС!
 
От: Търся Фейсбук страници (български)

след като не те бърка направата за тези пари що не си поръчаш фенове след като си ги направиш сам
 
От: Търся Фейсбук страници (български)

след като не те бърка направата за тези пари що не си поръчаш фенове след като си ги направиш сам

Защото ми трябват готови фенове, не тепърва да ги правя :)
 
От: Търся Фейсбук страници (български)

Аз имам с 19к, обаче не знам дали няма да ме измамиш (това с трейдър бг не ми говори нищо)
 
От: От: Търся Фейсбук страници (български)

Аз имам с 19к, обаче не знам дали няма да ме измамиш (това с трейдър бг не ми говори нищо)

1. Пощенската кутия ти е пълна.
2. Зачервен си, което намирисва.
3. Няма отрицателна оценка за мен, което говори достатъчно.

Защо да измамя някой с 19к. страница и да не купувам повече ли?
 
От: От: Търся Фейсбук страници (български)

Нямам нищо против да направим сделка, изчистих пощата.
 
Последно редактирано:
lucellent ако си от София или някъде наблизо ти предлагам да се видим на място и направим сделката.
 
От: Re: Търся Фейсбук страници (български)

lucellent ако си от София или някъде наблизо ти предлагам да се видим на място и направим сделката.

Хайде да вземеш да си направиш тема!
 
Както се подразбира от заглавието, търся български Фейсбук страници, които да са над 10к. Не ме интересува по какъв начин са правени, нито от кога са. Предлагам цена 1 ст. на фен, като плащам след прехвърлянето на страниците (iТrader 46 (100%) е достатъчно основание за коректността ми).

Предложения давайте на ЛС!
Колегата е точен. Препоръчвам!
 

Горе