Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

nekakav

Active Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,

Трябва ми WordPress или Joomla сайт. Нищо сложно, устройват ме готови теми. Тематиката е "финанси", като дизайн бих искал нещо "лъскаво".
Ако имате интерес ми пишете на ЛС или на [email protected] .

Поздрави!
-nekakav
 
Последно редактирано:
От: Търся: Програмист да направи WP/Joomla сайт

Аресва ми некнейма ти некакав, обаче за сайт на WP или Joomla не ти трява праграмист, освен коне искаш нешо спицялно, но казваш чета устройват готови теми, значит почти всеки можи ти свърши равота, салют
 
От: Търся: Програмист да направи WP/Joomla сайт

Ами значи търся "почти всеки, който може да свърши работата" :)

ПП Едитнах заглавието след коментара на blaster.
 
От: Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

Чакам да чуя ценови оферти на кандидатите, но от досегашния ми опит 50-80 лева мисля, че е адекватно като сума.
 
От: Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

И ти имаш ама можеше да обясниш поясно, така зададено без уточнения и яснота ми се види мъгляво и трява фърлям родопски боб да позная кво сакаш
 
От: Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

nekakav - както си поставил задачата, цената също ще е "нЕкаква". Примерно в диапазона 30-300 лв.
Да задам нЕкои въпроси:
- къде точно ще се инсталира - на хостинг от някоя от популярните хостинг компании (там може да се разчита, че всички настройки ще са ОК), на безплатен хостинг, на твой сървър или друго?
- ако на предния въпрос отговорът не е първият, то кои са инсталираните версии на PHP и MySQL?
- коя версия на Joomla / WP искаш? Въпросът има смисъл най-вече, ако хостингът/сървърът ти не покрива изискванията за актуална версия, макар това да е малко вероятно
- този сайт какво точно ще трябва да прави, само като блог ли ще се ползва? Да не се окаже, че изискванията ти включват не само инсталацията на системата, а и други компоненти / модули + настройка
- имаш ли предварително набелязани шаблони за дизайн, които отговарят на изискването ти да са "лъскави"? Ако да - кои, ако не - какви са точните изисквания?
- търсиш някой да ти инсталира системата, т.е. сам не можеш, но не си посочил конкретна система. Това значи ли, че умееш като потребител да работиш и с двете и за теб няма разлика какво ще се качи? Ще очакваш ли и обучение за нещо по системите или искаш единствено и само инсталация + евентуално настройване на шаблон?

Уточни си тези неща, защото самата инсталация може и за 1 минута да ти я направя (дифолт шаблоните не са ли лъскави? :) ), а в комуникация и обяснения кое как се иска да изгубя цял ден.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

@Philip, по ред на въпросите:

1) Ще се инсталира в superhosting - или ще се прави нов (за което ще се плати ест.) или ще се инсталира на мой хостинг.
2) Не разбирам каква е разликата между версиите на Joomla/WP. Бих искал нещо актуално, което да работи. Това вие ще ми препоръчате.
3) Освен публикуване на статии ще трябва да има една контактна форма.
4) Имам няколко подбрани теми, които давам на заинтересованите хора на ЛС.
5) Мода да работя и с двете системи, няма да искам обучение.

Надявам се основните детайли да са изяснени, за да може да ми предложите цена на услугата.
 
От: Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

Имаш ЛС с предложение. :)
 
От: Търся: Човек да инсталира WP/Joomla сайт

ОК, прати ми на ЛС каквото си харесал дотук.
 

Горе