Търся: Човек за писане на мнения по форуми

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Търся човек за писане на мнения по форуми. Ето и условията:
Предоставям списък с форуми (от 50 до 60), прави се един имейл и регистрация във форумите. Пишат се по 5 мнения във всеки форум в избрани от вас теми.
Важно: Темите, в които се пишат мненията е необходимо да са по-старички (поне на 2-3 седмици) и да нямат написани повече от 5-6 мнения в тях! Мненията може да са и от 2-3 думи (това не е от значение)! Не ми трябват подписи и подобни!
Работата ще е дългосрочна!
Цената, която давам е 20 лв за регистрация във форумите и написването на мненията!
Надявам се, че темата няма да се оспами с излишни мнения и че ще пишат само заинтересовани. Ако имате някакви въпроси, питайте (но да са свързани само с конкретната обява)
 
Последно редактирано:
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Форумите са български, аз ги предоставям! Да 20 лв за 250 поста и 50 регистрации. Това се включва.
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Така, за момента ще наема 2-ма човека! При което повече за сега не ми трябват. Това са @blaster и @traiki! Утре ще дам списък с форуми и ще се доразберем.
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Еее, моята тема я оспамиха и никой не ми писа на лични :(
И аз търся подобно нещо, с по-малко обем.
Извинявам се, че пиша в чужда тема!
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

@Radost, изрично помолих да не се пишат излишни неща в темата! Не ме интересува дали са ти писали или не! Структурирай си добре обявата и тогава ще намериш правилните хора!
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Еее, моята тема я оспамиха и никой не ми писа на лични :(
И аз търся подобно нещо, с по-малко обем.
Извинявам се, че пиша в чужда тема!

Извинявай, ако визираш мен за "спаменето", но аз попитах елементарни неща, които тук в тази тема са отразени.
Твоето условие беше, да ти се пише на лични единствено, сякаш ще е нещо много конспиративно.
Ако имаш желание следвай "шаблона" на TaloV, отговори ми навъпросите, а не на закачките за "мамите" и може да си по-доволна!

TaloV, извинявай за оффтопика!
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

@Radost, изрично помолих да не се пишат излишни неща в темата! Не ме интересува дали са ти писали или не! Структурирай си добре обявата и тогава ще намериш правилните хора!

Не с удивителни бре.
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Интересувате ли се все още от хора?
 
От: От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Имам въпрос ?

Ако имаш въпрос, то задай го, а не пиши "имам въпрос?" :)
 
От: От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Кой пише материалите, кой извършва цензура и носи ли се наказателна отговорност за нещата които ще се публикуват ?
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Привет на всички. Отново търся 2-ма души, които да изпълнят поръчката (писане на 5 мнение в 50-60 форума). Нека заинтересованите да ми пишат на ЛС. Веднага след като взема 2-ма от вас ще съобщя в темата.
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

Аз имам свободно време и мисля, че мога да свърша работата * сега ще ти изпратя 1 съобщение в скупе *
Поздрави
М!
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

За мен също може един ЛС с изисквания и подробности :)
 
От: Търся: Човек за писане на мнения по форуми

@sixking - условията са написани в първото мнение!
 

Горе