Търся администратор на уеб сайт със спортна насоченост + онлайн магазин

nekakav

Active Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,

Търся човек, който да администрира joomla сайт със спортна насоченост - периодично публикуване на статии. Освен това има и онлайн магазин, към който трябва да се добавят еднократно артикули.
Заплащането за услугата става всеки месец чрез paypal/skrill/epay/EasyPay/банкова сметка или на ръка (за София).

Пращайте ми "CV" с досегашен опит при подобни дейности, както и оферта за месечна сума на ЛС или на и-мейл [email protected]

Поздрави!
 
От: Търся администратор на уеб сайт със спортна насоченост + онлайн магазин

Здравей!
От обявата ти не става ясно какво точно търсиш. Единственото, което разбрах е, че ти трябва човек за попълване на спортен сайт и онлайн магазин. Как аджеба да ти дам оферта като не си пояснил следните неща относно публикуването на статиите в спортния сайт:
- колко често ще се публикуват - 1 на ден, 1 на 2 дни, 1 на 5 дни, 1 на седмица...;
- от къде ще се вземат статиите - администраторът ли ще ги пише, copy-paste ли ще са, вие ли ще ги предоставяте, ще трябват ли снимки, видео и т.н.
Относно онлайн магазина:
- колко артикула ще се добавят? 1,2,3,4,5...20 месечно;
-ще трябва ли да се пишат описания на тези артикули, снимки и т.н...

Как мислиш... един кандидат за тази работа каква оферта може да ти даде?
Научете се да пишете що годе добре обявите си, за да не ви бъдат оспамени и да няма глупави въпроси по тях. Давайте по-подробна информация, за да може да имате адекватни отговори.
 
От: Търся администратор на уеб сайт със спортна насоченост + онлайн магазин

TaloV Аз съм напълно съгласен с теб и също искам да знам същите неща за да мога да дам на човека адекватна оферта но все пак мога да дам и една по трънския курс.
CV:
- 6 месеца ежедневно пусках статии в един сайт и се грижех за него от към това какво да се прави * по дизайна, по другият контент който се качва * ( 100 лева месечно защото бе за приятел )

- Пълнил съм О-маг за 0.40€ цента на продукт * става на въпрос за картини и там е малко по-сложно *

- Също съм пълнил и О-маг за по 1 лев но от мен кратко описание.

- от 4 до 8 свободни работни часа на ден
Ето на бързо моето CV

Моментна оферта по вашата информация 250 * минимум * на месец !
Вие кажете какво точно има за правене и ще коментираме чак тогава моята оферта.
 

Горе