Търся блогъри :)

kilaaaa

New Member
Опс здравейте. Търся си няколко опитни блогъри, който имат желание да постват в блогче на две години с все още аматьорски статус. Имам в предвид за спорта, далеч съм от идеята да заплащам.. или нещо от сорта. Чисто и просто, блога няма приходи, за да си го позволи :) Та ако някой се интерсува да си чеша езика из него, търсим хора, грамотни, който да са запалени по темите:

  • игри
  • конзоли
  • емулатори
  • музика
  • филми
  • сериали
  • новини за игри
  • модифициране на игри
  • видео помагала на игри
  • всякаква нова и оригинална предложена идея
  • това от което се интерсуваш :)
К ето и линк, все пак FOTOSESII
скайп: Tsolovvv


EDIT: Вижте въпроса не е да си пускаме отделно блогове. Мисля си че всеки който знае да си пусне машината би
се справил да си направи блог. Въпроса тук е съвсем друг.. Да направим екип и да сритаме задника на конкуренцията. Да се забавляваме заедно, да си показваме неща от които се вълнуваме. А тези мнения по долу показват какъв е манталитета на средностатистическия българин, което е тъжно.... Всеки гледа да се отцепи и да прави пари.
Истината приятели, че пари правите само за blogger или wordpress или "ПЕШО", няма значение. И колкото и да се ревоите из подобни сайтове и да им четете глупостите за оригинални ниши и оригинален контент или бъкс сайтове и кликове и тн, това няма да се промени. Не е невъзможно, но ако не сте свръх образован в зоната или нямате доста пари за да наемете такива хора, и нямате доста ама доста свободно време и най - вече упоритост, това просто няма да стане!!! НЯМА. Едно 93% от хората, който подхващат подобни проекти ги зае#ават рано или късно поради ниска успеваемост или загуба на интерс. Така че , какво ни остава в крайна сметка, да се забавляваме :)
И за финал на теза песимистична мисъл ( да ме извиняват отчаяните) искам да се сетим за Хан Аспарух и и преданието за снопа пръчки....
 
Последно редактирано:
От: Търся блогъри :)

Все пак има и хора които не знаят как се пуска блог!
 
От: Търся блогъри :)

Идеята е много добра,но само на теория.На практита всеки които посещава този форум е способен и има блог или сайт.Така ,че по добре пусни обява във някой вестник.
 

Горе