Търся в какво да инвестирам

mbox7

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,

търся хора с идеи - без значение дали са оф или он лайн, без значение в какъв етап от развитието на идеята/проекта е. Готов съм да излушам всякакви предложения и да инвестирам в нещо, което ми хареса до 15 000лв. Очаквам сериозни предложения от сериозни хора. За предпочитане човека/екипа да е от София за да ни е по-лесно виждането.

Успешен ден!
 
От: Търся в какво да инвестирам

Здравей приятел , от много време наблюдавам този сайт. НО днеска се регистрирах искам да ти споделя че имам една страхотна идея !! :) но проблема е че съм от Бургас но ако си найстина сериозен може да се свържиме и да поговорим , напиши ми скайпа си на ЛС да разменим няколко думи :)
 
От: Търся в какво да инвестирам

Продавам мобилно приложение (игра). Трябва да се инвестира в реклама.
 
От: Търся в какво да инвестирам

Здрасти mbox7,

направо на въпроса. От две години имам фирма която се занимава с металообработване,като аз самия имам 15 години опит в тази област.Всичко започна по нормалния начин - изтеглих кредит, купих си 1 машина и започнах.

За нещата които не мога да направя на моята машина използвам външни фирми или частни лица.
Сега дойде момента в който искам за купя още една машина, различна от първата, и търся финасиране като в момента разполагам само с част от парите.

Ако те интересува ще ти дам повече подробности, но преди това имам два въпроса

Финасирал ли си други проекти досега и какво е било тяхното развитие?
Какво е било твоето участие в тези проекти и искаш ли да имаш някакво участие( освен финансово ) в проекта който избереш да финансираш сега?
 
От: Търся в какво да инвестирам

И аз имам свободни пари, но ги инвестирам само в печеливши сайтове
Не искам да купувам, а да инвестирам пари,,, имам подготвени договори
 
От: Търся в какво да инвестирам

Благодаря за отговора!
Остави ми, моля те, телефон или мейл за контакт!

Здрасти mbox7,

направо на въпроса. От две години имам фирма която се занимава с металообработване,като аз самия имам 15 години опит в тази област.Всичко започна по нормалния начин - изтеглих кредит, купих си 1 машина и започнах.

За нещата които не мога да направя на моята машина използвам външни фирми или частни лица.
Сега дойде момента в който искам за купя още една машина, различна от първата, и търся финасиране като в момента разполагам само с част от парите.

Ако те интересува ще ти дам повече подробности, но преди това имам два въпроса

Финасирал ли си други проекти досега и какво е било тяхното развитие?
Какво е било твоето участие в тези проекти и искаш ли да имаш някакво участие( освен финансово ) в проекта който избереш да финансираш сега?
 
От: Търся в какво да инвестирам

Здравей,

мейла на който може да ми пишеш е kelko @ mail.bg . Не мога да ти пратя лично съобщение, а не ми се иска да си пиша телефона тук

Забравих да поясня - от Пловдив съм
 
Re: От: Търся в какво да инвестирам

Здравей,

мейла на който може да ми пишеш е kelko @ mail.bg . Не мога да ти пратя лично съобщение, а не ми се иска да си пиша телефона тук

Забравих да поясня - от Пловдив съм

Още 4 поста и ще можеш. Поразходи се из някои теми, за да отговориш на няколко въпроса, зададени преди време.
 
От: Търся в какво да инвестирам

Добре мили хора , нека да кажа и аз две думи , аз съм Акционер :) занимавам се със закупуване на аккции и стоки във фондовата борса, може да завъртя на някои парите срещу 40% от печалбата :)
 
От: Re: От: Търся в какво да инвестирам

пич редовно те засичам по коментарите и искам да те похваля много си конпетентен браво :) най на края събрах смелост да се регистрирам
 
От: Re: От: Търся в какво да инвестирам

пич редовно те засичам по коментарите и искам да те похваля много си конпетентен браво :) най на края събрах смелост да се регистрирам
Да та поздравя за смелостта ли,,, кой знай колко ши мислиш над един коментар, на никой форум не са приятни форумните флегми,,, амдобре дошал
 
От: Re: От: Търся в какво да инвестирам

Може и два дена да мисля ако се наложи но каквото и да каже ще е точно и вярно ;)
 
От: Търся в какво да инвестирам

Продавам online marketplace startup - пазар за български производители.

Направих го за удоволствие и заради идеята. Онлайн е от няколко дни, но вече събра голям интерес, поради което и нямам време да го поддържам. Без реклама уникалните посетители на третия ден бяха 1200, регистрирани са вече около 50 производителя, а Facebook страницата е харесана от над 350 човека (без реклама и без да каня никого).
Не искам да печеля от продажбата - продавам го на цената на себестойността на лицензите и домейна - в това число Dokan, Dokan Subscription, Baggies Marketplace Themes.
 

Горе