Търся дизайнер за изработване на каталог

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Нaмерих дизaйнер. Блaгодaря нa всички зa предлижениятa.


Здравейте колеги,
Търся дизайнер за изработването на подобен каталог вижте каталога ТУК
Артикулите са същите. Описанието ще бъде друго ( на друг език ). Пишете ми на лично ако имате въпроси. Предпочитам да оставите телефон за бърза връзка. Каталога ( дизайна трябва да е готов до 25.05.2015 ако е възможно )

Поздрави,
Велев
 
Последно редактирано:
От: Търся дизайнер за изработване на каталог

0898445192 Петя

Звънни и да се разберете.

PS: Не съм Петя... просто е най-добрата дизайнерка която познавам.
 
От: От: Търся дизайнер за изработване на каталог

0898445192 Петя

Звънни и да се разберете.

PS: Не съм Петя... просто е най-добрата дизайнерка която познавам.

Не го прави друг път това, колега! Говорим за сериозни неща. Загубих доста ценно време.
 
От: От: Търся дизайнер за изработване на каталог

Не го прави друг път това, колега! Говорим за сериозни неща. Загубих доста ценно време.

Кое да не правя? Искаше телефон - дадох ти.

Нали трябваше само малко текст да се сменя първоначално... или нещата не са така както ги описа и работата стана малко повечко?
 
От: Търся дизайнер за изработване на каталог

Най-важния въпрос, имаш ли оригиналния файл на каталога. Тоя дето може да се редактира и е с обектите/леърите.
И второ - имаш ли готови текстове.
Ако ги имаш горните 2 неща - пиши ми на ЛС, да ти сменя на бързо текстовете в каталога.
 
От: Търся дизайнер за изработване на каталог

Човека търси дизайнер не редактор на текст, мисля, че той може и сам да си го смени, ако беше това, артикулите са същите, но дизайна трябва да е друг.
Петя защо не ви свърши работа бъдете малко по-конкретен?

Между другото нещо ми пищи антивирусната, на линка към файла който сте дали

2015_05_25_114337.jpg
 
Последно редактирано:
От: Търся дизайнер за изработване на каталог

Дали ще иска нов дизайн няма значение, работата много ще се улесни ако има оригиналния файл.
Едно е всичко наново да правиш. Друго е да смениш само няколко леъра и текстовете.
Успех с намирането на дизайнер.
 
От: От: От: Търся дизайнер за изработване на каталог

То рaботaтa може дa е стaнaлa повече, но проблемa е, че нямa кой дa я свърши. Рaзбирaш ли ме? Предлaгaм дaприключим с темaтa. Просто дaй телефонa aко искaш дa помогнеш, но не кaзвaй " нaй-добрaтa" подвеждaш хорaтa тaкa. Инaме дизaйнери имa и то много... лошото е, че губим ценно време.

Блaгодaря все пaк зa помощa.
 
От: Търся дизайнер за изработване на каталог

Здравей,
дай повече информация, ако все още търсиш човек. Изпрати ми също файла, защото не ми дава правомощия да го сваля. :mrgreen:
Да погледна за какво става на въпрос и да преценя дали ще имам уменията и времето да го направя.
 

Горе