Търся дизайн на банер

От: Търся дизайн на банер

Дай, повече информация, статично ли ще е банерчето, динамично ли ще е, каква е тематиката. Така като погледна все едно някой да ми каже абе някой да ми направи сайт ама и аз не знам за какво ще е.....

Моля колеги отнасяйте се по-сериозно към нещата, така е трудно да се работи!
 
От: Търся дизайн на банер

Размер, 300x250, 300x600, 728x90, 120x600 и още или всички взети заедно. Сори, че така се намесвам, но мисля, че е за твое добро иначе банери се правят няма проблем въпроса е да се знае какво точно се иска. :)
 
От: Търся дизайн на банер

Размера не съм го уточнил защото не е някакъв точен. Трябва ми за тема във този форум. Както прецени дизайнера. Наистина не искам нещо конкретно. Давам пълна свобода на човека :)
 
От: Търся дизайн на банер

Поне темата уточни, за да се знае върху какво ще се работи, защото има много разлика от банер за гащи и банер за seo примерно. :)

Размера не съм го уточнил защото не е някакъв точен. Трябва ми за тема във този форум. Както прецени дизайнера. Наистина не искам нещо конкретно. Давам пълна свобода на човека :)
 
От: Търся дизайн на банер

Ехеее uni-web, ти направо съсипа човека, като че ли с ченгел му вадиш думите от устата. Всъщност това се превърна в хубав пример как не трябва да се пускат обяви.
 
От: Търся дизайн на банер

Радвам се, и за напред с повечко подробности, а на странника, една чеша бира черпилка.

Банерчето е готово. Скоро ще го видите в изпълнение :)
 
От: Търся дизайн на банер

Искаш ли още ?
 

Горе