Търся дропшипинг доставчик на хранителни добавки

Откажи се докато е време, влизаш в монополирана ниша и няма как да пробиеш, освен ако не си сам доставчик и да продаваш без печалба известно време
 
Не му убивайте ентусиазма на момчето. Така ще опита няколко пъти и накрая може и пък да направи успешен проект. Успех с намирането на партньор за сайта ;)
 
Не му убивайте ентусиазма на момчето. Така ще опита няколко пъти и накрая може и пък да направи успешен проект. Успех с намирането на партньор за сайта ;)
Благодаря ти :) Всъщност това ще е наистина първия ми проект и съм много ентусиазиран. Знам че ще има и провали, но те са част от успеха нали?
 
Откажи се докато е време, влизаш в монополирана ниша и няма как да пробиеш, освен ако не си сам доставчик и да продаваш без печалба известно време
Не бях прав, извинявай. Благодаря ти за мнението, ще го имам на предвид.
 
Преди години съм продавал добавки с дропшипинг и повечето фирми не ти дават да продаваш на по ниски цени от техните каталози (силабг, фитнес1) . Пробвай с малки вносители.
До колкото си спомням с тази фирма бачках добре http://econ.bg/Торо-222-ООД_l.c_i.318897.html
 

Горе