Търся дропшипинг партньори

Stenix

New Member
Здравейте, колеги!

Търся дългосрочно дропшипинг партньорство с вносители/търговци/дистрибутори разполагащи с продукти на склад в следните категории: лична грижа, козметика, аксесоари (мъжки и дамски), дом и градина. Предпочитам да работя с малък на брой продукти в обособени нишови магазини. Държа стоката да е качествена, да не е реплика, и да се признава полагащия се по закон срок за връщане от 14 дни.

За себе си мога да кажа, че имам 3 години опит в дигиталния маркетинг. Ползвам различни дигитални маркетинг канали (SEO, PPC, Социални медии, видео, имейл маркетинг). Обичам точността и коректните взаимоотношения.

Моля, заинтересованите лица да пишат на лично съобщение.
 
Здрасти, разгледай сайта ми mladtehnik.com - повечето продукти държа на склад, както и по магазините.
Аудиторията ми е мъжка - може да се каже в раздел дом и градина имам също различни продукти.
Спазвам правото на връщане от 14 дни
Гамата ми е голяма, но може и не всичко да продаваш
 
Здрасти, разгледай сайта ми mladtehnik.com - повечето продукти държа на склад, както и по магазините.
Аудиторията ми е мъжка - може да се каже в раздел дом и градина имам също различни продукти.
Спазвам правото на връщане от 14 дни
Гамата ми е голяма, но може и не всичко да продаваш

Благодаря Ви за предложението! Продължавам да търся. Отворен съм към всякакви предложения.
 
Последно редактирано:

Горе