Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Cypermethrin

New Member
Здравейте,

разгледайте сайта

маистора еу

там се предлагат градински маси, пейки, люлки и беседки, които баща ми прави.
Търся дропшипъри за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Мога да Ви дам снимки на продуктите без водни знаци и надписи, и достатъчно информация.

За контакт
Калоян 0988 801 003
kolkol кльомба mail точка bg


Така, ще отговарям на всички въпроси:

- направили сме проучване и това са най-ниските цени на пазара за беседки
- маржът ни не е достатъчно голям, за да предложим по-голяма комисиона
- сайтът не Ви интересува, ако сте дропшипъри, защото един дропшипър си прави свой сайт и си слаг продуктите на него сякаш са си негови. Това за афилиейтите ще го махна като опция, защото сте прави, че няма как да стане
- не съм уебдизайнер и не мога да правя по-хубави сайтове, каквото и да искате да кажете с това. От маркетинг гледна точка, потенциалният клиент с един клик отива и добива представа какви продукти се предлагат и за мен това е най-важното - коефициентът на видяли/купили според мен така е най-голям
- защо търсим дропшипъри, след като за една седмица имаме 4 поръчки? - защото както някой каза по-горе - може да станат и 40 поръчките!
- какво е по "френдли" за хората от това да кликнат на "продукти" и да видят снимки с цени и описания? на другите сайтове за беседки има 4 вида класификации в дълбочина, за да видиш снимка трябва да кликнеш още веднъж, няма цени, има контакт формуляр с по 6 полета - това ли е според вас френдли сайт? разбирам че е елементарен, но аз държа на това че простото е ефективно. покажете ми как трябва да изглежда един хубав сайт.
- както казах не искам да оптимизирам, защото това е най-гнусното и затормозяващо нещо
 
Последно редактирано:
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Нормално да търсиш афилейти, като имаш такъв скапан сайт.
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

От гледна точка на напънат сноб може да е скапан, защото е елементарен, но от гледна точка на потребителите е чист, приятен и лесен за употреба. Имаме си достатъчно поръчки - 4 за една седмица.


Между другото кво съм ти направил, че ме нападаш така?
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Нищо, колегата просто ти дава съвет да го пооправиш малко с някоя друга статийка за да може да казваш след това "супер 40 поръчки на седмица" :)
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Никой не те напада - давам ти съвети. С по-хубав дизайн и вид може и по 6 да имаш за седмица, така направен нито могат да те намират лесно, защото е трудно да се оптимизира такова подобие на сайт, нито е "приятен" и лек за потребителите.
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

честно казано, преди седмица когато го правих, не мислих изобщо да се занимавам с оптимизация, защото ми е омръзнало до гушата от нея и реших да търся други канали - обяви, дропшипъри, афилиейти (вече имам няколко). просто не мога повече, още няколко месеца линкове и статии и не се виждам :D
Всъщност прави сте, ще сложа по 2-3 реда текст под всеки артикул както и генерални обяснения от сорта на това как става поръчката и изпълнението.
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Пляскай и материала какъв е. Чам, Дъб и ръчно изработени, че повечето клиенти като видят градинско обзавеждане и веднага жълтуркувска работа.. Според мен е добре да пишеш Производство: България :)
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

когато дигнеш комисионата до 30% процента ми пиши :)
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

когато дигнеш комисионата до 30% процента ми пиши :)

И аз ще се включа ако комисионната стане толкова :) или поне 25%
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Какви са тия цени бе човек, по 1000 лева за 4 дъски и беседка ...
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Извинявам се за въпроса, но:

... Имаме си достатъчно поръчки - 4 за една седмица.

Щом имате достатъчно поръчки, за какво търсиш дропшипъри и афилейтъри?
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Сайтът е ужасен.
Много е зле.
Тук даваме съвети, ако не искаш да приемеш-ок
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Сайтът е ужасен.
Много е зле.
Да.. дизайна и сайта е отвратителен! Приличат ми на мойте сайтове когато бях на 10 годишна възраст!
Трябва да оправиш дизайна или да платиш на някой да ги направи нещо модерно и френдли за хората.
След това да мислиш за оптимизация и дропшип и афилиейт.
Добре имам един въпрос: Ако аз искам да стана афилиейт партньор как точно ще се разбира, че поръчката е дошла от мен ? Клиента ще казва е ми да аз идвам от сайта за часовници ?

Поздрави,
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Нека да не сме черногледи, явно човека не разбира много от дизайн web и прочие, човека е със занаят.

Тъй като сайта ти не онлайн магазин, нямаш и начин да наблюдаваш от къде идват поръчките няма как да предложиш комисионна от 10%.
Според мен е по-добре да заложиш на офертата за дропшипъри. Вместо сайт по-добре да изготвиш каталог, с обяснение какво къде и как с малко по-ниски цени. Предложи малко по-ниски цени примерно с 20%, а от там нататък всеки сам може да си прецени на каква цена да ги предложи и с какъв % печалба да работи.

Идеята ти не е никак лоша, проблема е че летния сезон е в разгара си, а ако някой примерно АЗ реша да се занимавам ще ми е нужно поне един месец за популяризиране и намиране на първи клиенти ... :)
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Така, ще отговарям на всички въпроси:

- направили сме проучване и това са най-ниските цени на пазара за беседки
- маржът ни е е достатъчно голям, за да предложим по-голяма комисиона
- сайтът не Ви интересува, ако сте дропшипъри, защото един дропшипър си прави свой сайт и си слаг продуктите на него сякаш са си негови. Това за афилиейтите ще го махна като опция, защото сте прави, че няма как да стане
- не съм уебдизайнер и не мога да правя по-хубави сайтове, каквото и да искате да кажете с това. От маркетинг гледна точка, потенциалният клиент с един клик отива и добива представа какви продукти се предлагат и за мен това е най-важното - коефициентът на видяли/купили според мен така е най-голям
- защо търсим дропшипъри, след като за една седмица имаме 4 поръчки? - защото както някой каза по-горе - може да станат и 40 поръчките!
- какво е по "френдли" за хората от това да кликнат на "продукти" и да видят снимки с цени и описания? на другите сайтове за беседки има 4 вида класификации в дълбочина, за да видиш снимка трябва да кликнеш още веднъж, няма цени, има контакт формуляр с по 6 полета - това ли е според вас френдли сайт? разбирам че е елементарен, но аз държа на това че простото е ефективно. покажете ми как трябва да изглежда един хубав сайт.
- както казах не искам да оптимизирам, защото това е най-гнусното и затормозяващо нещо
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

ПС: НЯКОЙ МОДЕРАТОР ДА МАХНЕ ДУМАТА "АФИЛИЕЙТИ" ОТ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА, МЕРСИ :)
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Защо всички захапахте човека за дизайна на сайта. Красив , грозен - какво значение има. И задължително ли е всеки да е спец в правенето на сайтове за да произвежда продукт и да го продава? Колко хора имат красиви сайтове и не изкарват и 1 лев от това?

Alabam4eto единствено е дал градивно и полезно мнение. +1 реп
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Здравейте, и аз търся афилейти за сайта си.
Предлагам 20% от платената сума от всеки привлечен от вас клиент!
 
От: От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

сайтът ми е fmoney.info
 
От: Търся дропшипъри/афилиейти за 10% комисиона продуктите са от 300 до 3000 лв

Уникално заблудени индивиди са писали в темата.
Ако сайтът му беше с красив дизайн и привличащ крайни клиенти, за какво сте му вие?!

Алън го обясни още в началото, ама кой да схване :) .
 

Горе