Търся дългосрочна работа като преводач!

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте! Вече имам тема във форума, която е за писане на статии, перифразиране и превеждане, но тъй като не мога да намеря точните клиенти само с нея реших да отворя още една, в която да намеря конкретно работата, която искам в момента. Търся сериозен човек, с който да мога да работя дългосрочно като преводач от български на английски и от английски на български. Цените са ниски и достатъчно достъпни. Отворена съм за всякакви предложения. Бих била доволна на бърза уговорка и започване на работата още на същия ден. Ето я и другата ми тема за повече информация. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54421
Благодаря!
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Хареса ми представянето ти в първата тема, Тами! Браво! Мога само да ти пожелая да откриеш най-точните хора за себе си и много, много успехи! :D
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Да, и на мен ми хареса представянето, само една препоръка: Не е нужно да спамиш потребителите с ЛС, в които си предлагаш услугите.
Който има интерес, ще те потърси.
УСПЕХ!!!
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Благодаря! В никакъв случай не спамя, писала съм само на хора, които съм открила чрез техните коментари, които казват, че са купували статии. Не пиша на хора като мен, например, които не купуват статии. Не знам защо го приемате като спамене, по този начин помагам и на хората, които търсят статии да намерят човек по-лесно. Въпрос на гледна точка. :)
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Както и да е , но за да не бъда голословен и да не си помислиш, че имам лоши чувства към теб, копирам ЛС получено от теб, Днес, 00:53, без с теб въобще НЯКОГА да сме си кореспондирали за статии(писал съм ЛС за интерес към статии, но на други колеги):
tamy_vd
tamy_vd Е онлайн в момента
Member

Регистрация
Jul 2014
Мнения
47

Rep Power
0

Начално статии

Здравейте, търся си дългосрочна работа като преводач от български на английски и от английски на български, имате ли нещо за мен?

Нямам лоши чувства към теб, УСПЕХ с работата!
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Явно не ме разбра, пиша на хора, които имат коментари, че са купували статии въобще в сайта, не като отговор към мен.
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Все още търся! МОЛЯ ХОРА, КОИТО ИМАТ НАМЕРЕНИЕ ДА ИЗБИРАТ ЕДНА СЕДМИЦА ДА НЕ МИ ПИШАТ !!
 
От: Търся дългосрочна работа като преводач!

Една препоръка и от мен - като попитаме за портфолио и кажеш, че ще пратиш утре, изпращай го утре или поне вдругиден. Ти търсиш поръчки, а аз (макар да съм само потенциален клиент в бъдеще) ти чакам обещаното портфолио от петък насам.
 

Горе