Търся: Търся дългосрочна реклама във Facebook страници

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Интересуват ме Български страници с над 50 000 фена, и поне 50% от потребителите да са над 18год.

Изпращайте на лично оферта + линк, към страницата и малко информация, какви са потребителите, години и прочие.

Интересуват ме дългосрочни оферти в активни страници.
Пращайте цени за 1 месец по 1/2/3 поста дневно.
 
Вдигам темата, още търся страници в които да рекламирам дългосрочно!
До момента работя с 3-4 човека, очаквам още приемливи оферти.
ВАЖНО! Интересуват ме оферти до 1-2лева линка МАКС!
 
Още търся страници за реклама!!!
По възможност страници с над 100 000 фена. Интересува ме 5 поста дневно за месец. ДЪЛГОСРОЧНО! Пращайте страници и оферти на ЛИЧНО! Благодаря!
 
Здравейте, очаквам празнични оферти за рекламки :))) До момента се възползвах от няколко оферти, моля ако имате промоцийки да пускате на лично. Конкуренцията вече е голяма, така че очаквам разумни оферти! Интересува ме 30 дни по 5 линка дневно! Поздрави
 
Ако търсите още, имам страница с над 190 000 фена. Една от най-активните в момента.

за 5 линка на ден - 20 лв.

Пишете, ако имате въпроси.
 
Здравейте,
Мога да ви предложа реклама в много активна страница, на популярна тематика, създадена съвсем органично и никога не сме рекламирали наши постове. Хората я харесват, припознават се в постовете ни и феновете се увеличават от само себе си. 250.000 фена (съвсем скоро), рийч между 3,5 и 4,5 млн.
Феновете са българи, 70% са жени, но и мъжете са доста активни при нас :)
Страницата е позитивна, поради което не бихме могли да публикуваме реклама на шокиращи и жълти новини, нито за политика.
В момента можем да приемем двама рекламодатели с по 2 поста дневно.
Ако имате повече въпроси, моля пишете ми на лично.
 

Горе